Witam serdecznie, mam koniunkcję (jedyne połączenie do saturna) saturn - księżyc w byku (5-6 dom). Mam obawy, lęki przed odrzuceniem, zastanawiam się jak sobie można z tym poradzić, co zrobić by czuć się lepiej, jak "naprawić" to, może na jakiejś innej części horoskopu bardziej się skupić? Co o
szamanka71 napisała: > Witam serdecznie, > mam koniunkcję (jedyne połączenie do saturna) saturn - księżyc w byku (5-6 dom) > . Mam obawy, lęki przed odrzuceniem, zastanawiam się jak sobie można z tym pora > dzić, co zrobić by czuć się lepiej, jak "naprawić" to, może na
W horoskopie porównawczym Księżyc kobiety jest w koniunkcji z Księżycem mężczyzny (5 st.), a także Wenus K w koniunkcji z Wenus M (2 st). Synastria jest ogólnie fajna - Jowisz M w koniunkcji ze Słońcem K, Jowisz K w koniunkcji z Księżycem M, stabilizująca koniunkcja Słońca M i Saturna K
taka sama koniunkcja w przypadku, gdy np. jedna z tych osób ma trygon Wenus/Neptun i Księżyc w Rybach, a druga Półkrzyż Mars+Merkury=Wenus/Saturn (efekt: płacz i zgrzytanie zębów). Albo Wenus kobiety jest w koniunkcji z Marsem i kwadraturze z Plutonem, a druga osoba ma Marsa w koniunkcji z
refleksje na temat układu Księżyc-Saturn w synastrii.Dodam, że kobieta ma w natalnym Koniunkcję Księżyca z Neptunem(1st.),Uranem(5st.) i Saturnem(9st.), mężczyzna natomiast Ma Księżyc w Baranie w kwadraturze do Saturna(2st.), Urana(4st),Neptuna(4st.) Czy w synastrii takie trudne powiązania Saturnowe
No, no! Mój Księżyc -jego Wenus w znaku uważanym za bardzo seksualny. Mój Księżyc zareagował bardzo, bardzo. Jego Wenus chyba też chociaz bałam się sprawdzić. W każdym razie przy każdym spotkaniu zachowywalismy sie tak jakbysmy mogli sie sparzyć więc guzik z tego wyszło. Ale tu zadziałaly obydwa
Czy macie jakieś doświadczenia z takim aspektem w synastrii: Księżyc kobiety w koniunkcji do Wenus mężczyzny? Jestem ciekawa waszych doświadczeń, mam ten aspekt ze znajomym " z widzenia" i czuję do niego " dużą" sympatię, zastanawiam się czy jest to jednostronne?:) Mój Księżyc jest też w koniunkcji
to mała zagwozdka: M:Saturn+Wenus koniunkcja 7dom, K:Saturn+Mars koniunkcja 7dom, księżyce w kwadraturze, Księżyc K odbiera kwadratury od planet M:Jowisza i Urana, Wenus K w opozycji do Plutona M....
Jeśli mogę, mam pytanie do znawców: jak może się zrealizować męska Wenus w koniunkcji z kobiecym Saturnem? Czy znacie przykłady potwierdzenia tezy Liz Greene, że jest to aspekt "wiecznej przyjaźni"? Dziękuję i pozdrawiam Olga
W sumie nic dodać nic ująć. Pasowałoby do wątku o Saturnie i Księżycu (niedawno się przewinął) ale i tu będzie na miejscu. mam za sobą 10 lat z facetem, którego Saturn był w bardzo dokładnej koniunkcji z moim Księżycem (no i w Rybach niestety). Mój Księzyc natalnie nie jest zbyt harmonijnie
Ciekawa jestem jakie są wasze spostrzeżenia na temat aspektów Saturna do świateł przede wszystkim. Przeanalizowałam kilka kółek ze swoim urodzeniowym i widzę, że tam gdzie jest Saturn aktywny tworzy się znajomość trudna do rozerwania, często dotyczy to układów romantycznych - tym trudniej
> nawia jak może działać w synastrii koniunkcja Saturn i Wenus jedenej osoby na w > ęźle płn drugiej, gdy ten węzeł jest na dsc w natalnym właśnie. --------------------------------------- Ja mam z kimś taki aspekt z tym że nie bierze tutaj udziału dsc ( koniunkcja Saturn/Wenus w poblizu mojego
nawiązywania relacji, współpracy z innymi. Indywidualizm jest dla niej czymś bardziej naturalnym niż kolektywizm. Co oczywiście nie oznacza, że tego drugiego nie wypracowała/uje. I odwrotnie gdy węzeł ten znajduje się na asc. A w synastrii nie wiem... mnie zastanawia jak może działać w synastrii koniunkcja
Poznalam date urodzenia mojego szefa i okazalo sie, ze swoim Saturnem usiadl mi na mojej koniunkcji Slonce -Wenus w Bliznietach. Strasznie mi to nie pasuje. Wiedzialam, ze zawsze w jakis tam sposob broni mnie ale z drugiej strony wymaga wiecej niz od innych, jest bardziej srogi, nigdy nie chwali
Ja zwykle porównywałam swój horoskop z horoskopem szefa, kiedy byłam na okresie próbnym w nowej pracy. I jak tylko zobaczyłam, że mamy jakąś koniunkcję planety osobistej i Saturna, to już wiedziałam, że dostanę tę pracę na stałe :) Ale to może z tego powodu, że mam Saturna na szczycie VI domu
Zastanawia mnie takie trochę nietypowe połączenie synastryczne koniunkcja Księżyca Marsa i Saturna z jednej strony połączona opozycją z koninukcją Słońca i Wenus skaleczonych kwadraturą Saturna z drugiej. Niby mamy tu porównawczą opozycję Słońca i Księżyca oraz Wenus i Marsa czyli jakby 2 w 1
Witam Napiszę krótko co mnie nurtuje . To trwa sporo lat , miłośc'' moja do niego .Mój Księżyc jwst w koniunkcji 3 st. jego Plutonem , on ma Plutona w koniunkcji NN, opozycji do Ceres. Mój Księżyc jest w 4 domu w kwadracie do Saturna i kwadracie do Neptuna .Teraz mam koniunkcje Urana do Słońca