palacinka2020 napisała: > Niby jak mozna komus zalozyc konto bez jego zgody?? Jak jesteś pracownikiem banku, to pewnie możesz. -- Każde dobro zostanie ukarane.
Niby jak mozna komus zalozyc konto bez jego zgody?? Tez mam w rodzinie emerytow, ktorzy akceptuja tylko listonosza. "Bo banki kradna, bo nie ma sie kontroli nad wydatkami, bo kase dostaje sie w kopercie i tak powinno byc". Emerytury niziutkie, a listonosz dostaje 20zl napiwku za przyniesienie kasy.
Mam podobnie, na stomatologow mam oddzielna kupke w koncie bankowym. Trudno. Jeden ma problemy z kregoslupem, drugi z kolanem a ty z zebami. Walcz jak lwica o kazdy ząb! Codziennie poswiecaj czas na higiene, kup dobre nitki, irygator(!), szczoteczke soniczna dobrej klasy. Na przeglady i
Karta bankowa to karta debetowa - ciagniesz ze swojego konta i tylko tyle ile tam masz. Karta kredytowa to uzywasz pieniadze banku a za 1.5 czy 2 mies im oddajesz czyli masz otwarta lini ekredytowa. Splacasz w terminie nie ma odsetek - uzywasz pieniadze banku za darmo a swoje trzymasz na koncie
zalozyc. Godzina samochodem w jedna strone. Zaznaczam, ze wybrzeze rosnie jak na drozdzach a nie maleje. Nie wiem wiec o co chodzi z tym zamykaniem oddzialow bankowych oraz smiesznie malymi limitami na wybieranie wlasnych pieniedzy ale smierdzi to tutaj od lat. -- Kan_z_oz
berber_rock napisał(a): > Zeby zalozyc trzeba posiadac konto bankowe. Oooo czyli wiesz, co to profil zaufany 😀 Nie masz konta? To jak pracodawca wyplaca ci pensje? Do reki? Ale jak, skoro jest za granica? -- http://www.youtube.com/watch?v=-bBVdpeeUBM&feature=related P http
problem obslugiwac komputer? Przeciez widzisz jakie matoly pisza na forum i myslisz ze te matoly zastapilyby Kaczynskiego jako szefa PiS? > nie mający konta bankowego, A co to za problem zalozyc konto w banku. Przeciez to jest latwiejsze niz rabanie drzewa. > nie podróżuje po świecie
opowiedzialem o tym kolegom, wysmiali mnie... A jednak wzialem w tym planie udział. Pomyslalem, przeciez wystarczy jedna osoba abym odzyskal moj wkład. A potem to juz czysty zysk nie robiac przy tym nic. Moi znajomi wciagneli sie jak zobaczyli moje konto, a mowilem od razu wejdzcie w to, wiadomo nawet znajomi
kolegom, wysmiali mnie... A jednak wzialem w tym planie udział. Pomyslalem, przeciez wystarczy jedna osoba abym odzyskal moj wkład. A potem to juz czysty zysk nie robiac przy tym nic. Moi znajomi wciagneli sie jak zobaczyli moje konto, a mowilem od razu wejdzcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami sa
polski_francuz napisał: > Sam nawet konta bankowego nie umial zalozyc ... ------------------------------- Obaj z Tuskiem tego nie umieli i obaj brali pobory z kasy, a nie przelewem. Widzisz teraz jak pracuje mainstream w Polsce?
przedsiebiorczosci. Sam nawet konta bankowego nie umial zalozyc i grosza nie zarobil z pracy wytworczej czy uslugowej. Francuskie spoleczenstwo jest dosc podobne. I aby uniknac zazdrosci sasiadow, ci co forse maja zyja wsrod sobie podobnych. Pamietam kiedys w takiej mialej miejscowosci podparyskiej Giff sur
.Kase ze sprzedazy moge przelac na konto bankowe,paypal,skrill. Email najlepiej na gmailu. Do tego trzeba zalozyc konto na helix money.Jest to nasz portfel gdzie bedziemy przelewac dolary z dywidendy,aby sprzedac je innym inwestorom.Wazne jest aby podac dokladny numer telefonu (w takiej postaci