106 wyników w czasie 229 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: kupno mercedesa c180 -co sądzicie

utrzymanie.

Re: kupno mercedesa c180 -co sądzicie

> No to zebys czasem pozniej nie zalowala bo akurat ten mercedes to naprawde > dobry samochod a focus jest dosc awaryjny i moze sporo kosztowac jego > utrzymanie. lapufkarzu,badzmy szczerzy. za przyjemnosc posiadania gwiazdeczki,odrobiny lepszego komfortu,poczucia luksusu

Re: realne koszty utrzymania auta

można założyć spokojnie te 5zł/100km. Jeśli w tydzień zrobisz ok 160km to miesięcznie wyjdzie ok 700km czyli na benzynę wydasz 180zł (6x7x4,40zł). Dodając koszty ubezpieczeń i przeglądu ok 600+100zł/12 czyli 58zł/m-c wyjdzie 238zł. Po dodaniu kosztów eksploatacji wyliczonych przeze mnie 7x5zł wyjdzie

Re: C180

> Bezawaryjność na pewno nie jest przyczyną, co najwyżej awaryjność. Akurat to nie bezawaryjnosć może byc czynnikiem decydującym o zakupie mercedesów, o tym mówiłem. > Ale po pierwsze primo nie o to chodzi w tym co napisałem. Kupując auto, kupujes > z cały pakiet, i jak widać

Re: Koszt utrzymania akwarium - energia elektrycz

miec w aqa,ale powiedzmy,ze to beda 3*c roznicy,wiec: grzalka -200 w przez 1/2 czasu swiatlo-10w non stop -filtr-20 w non stop Razem zaokraglijmy juz do 250w dartych przez aqa non stop.Daje to 6 kwh na dobe,czyli 180 kwh/miesiecznie.Ale to koszt grzalki hulajacej non stop,a tak pewnie nie

Re: Jakie są koszty utrzymania Merca 124 200D?

"190" to oznaczenie handlowe, ich oznaczenie fabryczne to W201. "124" to oznaczenie fabryczne modeli o oznaczeniu handlowym 200-300D i 200-500E. Mercedes 190D / 190E o oznaczeniu W201, jego tradycje kontynuuje klasa C. Natomiast Mercedes W124 to 200D-300D/200-500E przemianowane potem na E200

Za optymalną cenę dom koszty utrzymania rocznie

Witam na tym trochę zaniedbanym topiku . Objecywałem sz. p. gosia1 przybliżyć pryszłe koszty utrzymania domu . A skoro obietnica to i realizacja winna być . Chwilowo zatrzymały mnie inne codzienne obowiązki i trochę próba oczernia mich zdolności oisarskich na forum przez pewnych panów

Re: za ile i gdzie gaz do Mercedesa C180 '95 ???

Witam, ja jutro, czyli we wtorek oddaję auto Mesio C180 do warsztatu w celu założenia instalacji. Zdecydowałem się na instalację sekwencyjną KME. Koszt całkowity 3100zł. Zbiornik w kole. Zakładam gaz w Warszawie.

Re: mercedes amg

Panowie pakiet amg to mogę założyć do c180 ja pytałem o prawdziwe amg c32 v6kompresor 354km 5,4 do setki.Chodzi mi o koszt utrzymania, komfort jazdy, awaryjność,dostęp części. Proszę o poważne potraktowanie sprawy anie kłótnie kto lepszy. Z POWAŻANIEM

Re: mercedes amg

lambibambi napisał: > Panowie pakiet amg to mogę założyć do c180 ja pytałem o prawdziwe amg c32 > v6kompresor 354km 5,4 do setki.Chodzi mi o koszt utrzymania, komfort jazdy, > awaryjność,dostęp części. Proszę o poważne potraktowanie sprawy anie kłótnie > kto lepszy

Re: Jaki może być koszt utrzymania miejskiego aut

Ile by kosztowała nie wiem, i nikt na to pytanie nie odpowie bo nie znamy podstawowych danych. Płaci się za przejechanie każdego kilometra tzw. wozokilometr, a wiec kwota jest wynikiem działania: długości trasy x liczba kursów. Ale można oszacować miej więcej koszty wozokilometra po stawkach

Które auto?C180 czy mini? (początek wątku)

Witam, mam malutki dylemat...niedawno zdałam prawko:) i wiadomo jeździć trzeba tylko czym...mamusia ma 2 auta w tym jedno które mało używa-mercedes c100 kompresor i może mi je "podarować" troszkę nim jeździłam i uważam że jest za szybkie, dynamiczne, duże i nadaje się dla zaawansowanych

1 2 3 4 5 6