86 wyników w czasie 34 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Walentynki czy Święty Jan

Gniazdo cnoty (1578 rok), gdzie widnieje legenda herbowa, w kuszę i rohatynę. Dlatego wyposażył w nie bohatera z rodu Jastrzębców – protoplastę Ładów. W podobne co na herbie Łada, rogate znaki wyposażone jednak były już groty oszczepów kultury przeworskiej, prezentowane w książce Sarmaci przez Tadeusza

Re: Mity greckie

Gniazdo cnoty (1578 rok), gdzie widnieje legenda herbowa, w kuszę i rohatynę. Dlatego wyposażył w nie bohatera z rodu Jastrzębców – protoplastę Ładów. W podobne co na herbie Łada, rogate znaki wyposażone jednak były już groty oszczepów kultury przeworskiej, prezentowane w książce Sarmaci przez Tadeusza

Re: Młodzież z ZA

Są tylko mniej się wypowiadają, bo już dawno wątki zdominowały maluchy.... Gimnazjalistą jest syn tig., pisała tu Rohatyna, której syn jest już dorosły (napisała też książkę "Syndrom czerwonej hulajnogi"), pisze jan-kran - syn student o ile się nie mylę.... Trochę jest starszaków ;-). Syna masz w

Re: Nie lepiej żyć w przyjaźni i wzajemnym szacun

wojskowych w tym czasie już nie było na Wołyniu, ich wywieźli w 1940 roku bolszewicy). „Kryżaki" —to mieszane ukraińsko-polskie małżeństwa. „Pokurczi" — to dzieci z mieszanych małżeństw". Dalej autor powołuje się na książkę Aleksandra Kormana. Korman pisze o udziale grekokatolickich duchownych w

trochę o tej książce

Rok 1752. Do Rohatyna na Podolu przybywają kasztelanowa Katarzyna Kossakowska i towarzysząca jej poetka Elżbieta Drużbacka. Jednym z gości na powitalnej kolacji jest miejscowy proboszcz Benedykt Chmielowski, autor pierwszej polskiej encyklopedii. Ksiądz i poetka, osoby rozmiłowane w księgach

Re: ku pokrzepieniu

Grzałka, wiesz co jest najgorsze? Że jest wersja książkowa, która jest na sprzedaż i dla kasy i jest wersja forumowa, ta gorsza, na która my mieliśmy nieprzyjemnośc trafić. Gdyby całe to wydawnictwo miało okazję trafić na rohatynę, zobaczyć, że to, co pokazała w książce to wielka ściema, to po

Rohatyna, Mireczko...

? Wbrew temu co o mnie myślisz, życzę Ci bardzo dobrze.Ja odcinam osobowość internetową od mojej prawdziwej osobowości. Tak się tym internetem po prostu bawię . Co do książki - to nie pisałam jej dla kasy, wiec nie zależy mi czy się sprzedaje czy nie. Powiem Ci - że sprzedaje się kiepsko. . Jeśli o mnie

Re: Słowa krótkiego wyjaśnienia

Agnieszko, dopiero dziś przeczytałam Twoją wypowiedź i bardzo Ci za nią dziękuję. Nie jestem kimś strasznym - choć przyznaję, że moje poglądy nie przysparzają mi zwolenników. Moje motto to - Autyzm jest do dupy! . Cieszę się, że podobała Ci się moja książka - też ją lubię :) . Nie wiem czy

dział marketingu

niebie: książkę najwyraźniej pisał Rohatynowy dział marketingu. A nam autorka dała się poznać "od kuchni". Jej tutejsze wypowiedzi o jej synu i naszych dzieciach były skrajnie skandaliczne i stały w jawnej sprzeczności z duchem książki, a ich autorka nie wykazywała ani krzty refleksji, mimo wielokrotnie

Re: Czy ktoś ... ?

>Podziwiam Ciebie i Twojego męża za determinację i mądrą miłość. Ja chociaż książki nie czytałem, także podziwiam Rohatynę i jej męża za determinację i wielką miłość. Trochę czytałem o tym kiedyś, wiem o czym mowa.

Re: Czy ktoś ... ?

Nie wiemm, czy zainteresuje to Ciebie rohatyno, mam przyjaciółkę, która ma chyba podobne problemy. Założyła profil na facebooku www.facebook.com/terska.autyzm . Chętnie przeczytam Twoją książkę :) zapewniam też o

Re: książka rohatyny

Obszerna opinia Tig:) Ja nie ukrywam, że podświadomie się do przeczytania książki przymierzam, bo praktycznie staram się przeczytać każdą napotkaną, ocierającą się o temat autyzmu. Napisałam wcześniej, że nie sięgnę po nią dopóki nie dojrzeję do momentu, w którym odseparuję we własnym wnętrzu obraz

Re: książka rohatyny

i ja przeczytałam. grafomańska, ale w sumie nieźle się czyta. i też uderzyło mnie to doszukiwanie się autyzmu u wszystkich w rodzinie- u dziadka, siostry i kogo tam jeszcze. rozdział Michała świetny, dla niego samego warto po tę książkę sięgnąć. -- "Najmarniejszy kot jest arcydziełem

Re: Proponuję dać na razie spokój. Do 02.04.

Masz racje to jest forum prywatne mój błąd. Ale nie oznacza to ze należy do moderatora. Nati popatrz na wątki z pierwszej strony nie związane z ostatnia czysto personalna rozróba. Jest wątek o dobrej książce, filmie,słuchowiskach religijnych, o trudnościach w modlitwie z dzieckiem, o książce

1 2 3 4 5 6 7