141 wyników w czasie 78 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

kusama

bardzo [podobała mi sieęta wystawa, szczególnie ten niezwykły kubik do którego można było wejść i poczuć się jak pyłek we wszechświecie

Japońska artystka Yayoi Kusama w Zachęcie (początek wątku)

Zachęta ma dotacje państwowe. Jako podatnik wypraszam sobie wywalanie moich pieniędzy na takie bzdury, hucpę i szarlatanerię. Jak ktoś chce coś takiego zanywać sztuką, to niech za to płaci z prywatnej kieszeni.

Kusama awangarda;)

www.youtube.com/watch?v=Wq0LXh3sais&feature=related

"YAYOI KUSAMA" Warszawa, "Zachęta" Narodowa ... (początek wątku)

... Galeria Sztuki, 7 kwietnia - 16 maja 2004 www.culture.pl/pl/culture/artykuly/wy_wy_kusama_zacheta dzis wernisaz o 19 la la la bedzie zabawa ... ;]

Kropka ma znaczenie .....Yayoi Kusama (początek wątku)

W 2006 roku została nagrodzona Praemium Imperiale, nazywanym Noblem w dziedzinie sztuki. W 2008 roku jej najdroższa praca została sprzedana za 5,1 mln dolarów, http://kultura.wp.pl/gid,15295620,title,Yayoi-Kusama-artystka-w-kropki,galeria.html Tekst linka -- - Jestem człowiekiem, co

Re: Kropka ma znaczenie .....Yayoi Kusama

https://www.sleek-mag.com/wp-content/uploads/2012/02/Kusama_Detail.jpg -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,86914,FORUM_DLA_WYPRANYCH.html Chcesz się wyprać?

Re: Moją Lolką zaczynamy kolejną

Kusama, podaj aktywny adres :)

Re: gdybym był artystą...

ojejku, jejku, to ja bym wszystko kropkowała jak kusama: https://www.camk.or.jp/english/information/facilities/artwork/images/works_kusama_l.jpg a śpiewałabym, tańczyła i grała (wszystko jednocześnie :) tak

Re: Kocie neologizmy

hi hi hi :D kusama :-))))))) no i jak tu nie kochać koty

Re: Koci Azyl w Konstancinie potrzebuje pomocy !

Jak Kusama mnie nauczy, to ja też przeleję. Tylko nie umiem sama, muszę się prosić :)

Re: w co / jak sie bawicie z waszymi kotami?

Pudła są świetne, kiedyś Ziutek siedział w małym a potem Filo chciał, ale tylko łeb mu się zmieścił. Chodził dumny w takim kapeluszu. Kusama z tymi chomikami to ma. Albo kiedyś trzymała świerszcze, rozlazły się i zostały zebrane elektroluksem. Potem Kusama wyrzucała na trawnik z worka, ha ha ha

Re: Jak szybko oswoić Michelle ?

A Ty, Kusamciu najlepiej zrobisz jak przyjdziesz i zrobisz jej sesję zdjęciową. CHCIAŁAM WAM POWIEDZIEĆ, ŻE KUSAMA POTRAFI :)

Re: Jak szybko oswoić Michelle ?

I tak Kusama komplementem zamknęła mi usta. Ale ja nie ustąpię, teraz chcę pstryk i już ! Nie mam siły i czasu na procesy. Trzeba ją wyadoptować zanim wpędzi się w lata, a w tym celu trzeba oswoić :)

1 2 3 4 5 6