2 008 476 wyników w czasie 1 287 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ja - nowa :-) (początek wątku)

jestem tu nowa i bardzo chcialabym poznac wasza opinie. moj przyszly maz jest brazylijczykiem. miszkamy w brazylii - nie cierpie tego miejsca :-( zastanawiamy sie nad wyjazdem do polski (kiedys w przyszlosci) jak myslicie czy sa jakies realne szanse na to, ze znajdziemy dla niego prace

Nowa Ja (początek wątku)

Nasza osobowość, to kim jesteśmy, czyli pojęcie Ja, składa się z trzech poziomów. Opiszemy to pokrótce na przykładzie Kasi. Kasia widzi koleżankę z pracy i stwierdza w swoim umyśle - "Natalia ma nową sukienkę, identyczną jak moja". To jest świadomość Kasi. Czysta logika i postrzeganie

Re: Nowa Ja

czesc tych mechanizmow to prawda...ale czesc jest nagieta tak,ze niemal wkracza w wiare taka jaka jest religia: wbrew logice, ale jednak -- Zdesperowany Królik

ja nowa :((( (początek wątku)

płakac mi sie chce co to może być??

Re: ja nowa :(((

przepraszam jeśli kogoś uraziłam tym że nie chce tego dziecka nie miałam takiego zamiaru w piatek zrobie badanie krwii

nowa "ja":)

moje chlopaki czyli-dawidek i jozinek -- Józiu ma Zuzia ma Dawidek ma

nowa "ja":)

cd chlopakow -- Józiu ma Zuzia ma Dawidek ma sob., 15-04-2006 Forum: Nasze dzieci Wątek: nowa "ja":) Autor: hipcia5

nowa ja!!! (początek wątku)

Mam ochotę zrobić coś dla siebie. Pojurze jest pełnia Księżyca, a po niej najlepszy czas na oczyszczanie organizmu. Już kiedyś tak zrobiłam, czułąm się i wyglądałam super, więc zaczynam raz jeszcze. Lubię robić coś dla siebie!

Re: nowa ja!!!

a jak wygląda oczyszczanie organizmu w Twoim wydaniu? napisz coś więcej na ten temat, może i ja spróbuję.

ja,nowa (początek wątku)

,ojca nienawidzę... w wieku 17 lat,podczas kolejnej libacji za ścianą,obiecałam sobie że nigdy nie bedę tak zyć, I chyba żyję tak jak chciałam mam dobrego męża,też dda,wypije sobie choć mnie się wydaje że jak zacznie nie zna umiaru,nie lubię alkoholu,ludzi nietrzeżwych,na każde ostrzejsze słowo reaguję drżeniem

Re: ja,nowa

tak skąd ja to znam też niby mam wszystko a czegoś cały czas mi brakuje.... i zawsze odkąd pamiętam tak było, zazdroszę innym którzy maja niby gorzej pod wieloma wzglęami tz. finansowo, mniejsze skromniejsze mieszkanie itp. a jednak są uśmiechnięci i widać że szczęśliwi, choć w tym momencie to też

Nowa ja (początek wątku)

Pozbyłam się wreszcie tych numerków. Taki forumowy lifting:D

Re: Nowa ja

Stygmatyzujące było. Może teraz Niuniusie będą pisać też do mnie takie słodkie kłamstewka jak do Ciebie i do Szarlotty:P

NOWA JA...

NOWA JA... i mam inność na głowie: img834.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=68635954.jpg

Re: NOWA JA...

Niepotrzebnie zmieniłaś, było dobrze. Teraz te włosy masz matowe.

nowa ja (początek wątku)

Byłam u fryziera i obciełam sobie włosy na krótko,w stylu "na chłopaka"i jestem w trakcie farbowania włosów na intensywną czerwień.Miało być na czarno,ale to byłoby nie zgodne z moim nastrojem. -- Nie znęcam się nad zwierzętami.

Re: nowa ja

:) Kiedyś chciałam zaznaczyć swoją pewną zmianę wyglądem.. Z naturalnej jasnej blondynki stałam się panią z ciemnymi włosami. Świetnie się z tym poczułam. Ważne było dla mnie, że nie tylko gdzieś wewnątrz się zmieniłam, ale także na zewnątrz dokonała się mocna zmiana. Rok temu jednak

ja tez nowa :)

Witam, tez jestem fanka ksiazek MM juz od wielu lat i mam nadzieje ze mnie tu przyjmiecie?

Re: ja tez nowa :)

Jasne, witamy obie miłe panie:). Zaglądajcie tu ile wlezie:) -- fani Małgorzaty Musierowicz

1 2 3 4 5 6