jestem tu nowa i bardzo chcialabym poznac wasza opinie. moj przyszly maz jest brazylijczykiem. miszkamy w brazylii - nie cierpie tego miejsca :-( zastanawiamy sie nad wyjazdem do polski (kiedys w przyszlosci) jak myslicie czy sa jakies realne szanse na to, ze znajdziemy dla niego prace
Nasza osobowość, to kim jesteśmy, czyli pojęcie Ja, składa się z trzech poziomów. Opiszemy to pokrótce na przykładzie Kasi. Kasia widzi koleżankę z pracy i stwierdza w swoim umyśle - "Natalia ma nową sukienkę, identyczną jak moja". To jest świadomość Kasi. Czysta logika i postrzeganie
czesc tych mechanizmow to prawda...ale czesc jest nagieta tak,ze niemal wkracza w wiare taka jaka jest religia: wbrew logice, ale jednak -- Zdesperowany Królik
płakac mi sie chce co to może być??
przepraszam jeśli kogoś uraziłam tym że nie chce tego dziecka nie miałam takiego zamiaru w piatek zrobie badanie krwii
moje chlopaki czyli-dawidek i jozinek
--
Józiu ma
Zuzia ma
Dawidek ma
cd chlopakow
--
Józiu ma
Zuzia ma
Dawidek ma
sob., 15-04-2006
Forum:
Nasze dzieci
Wątek:
nowa "ja":)
Mam ochotę zrobić coś dla siebie. Pojurze jest pełnia Księżyca, a po niej najlepszy czas na oczyszczanie organizmu. Już kiedyś tak zrobiłam, czułąm się i wyglądałam super, więc zaczynam raz jeszcze. Lubię robić coś dla siebie!
a jak wygląda oczyszczanie organizmu w Twoim wydaniu? napisz coś więcej na ten temat, może i ja spróbuję.
,ojca nienawidzę... w wieku 17 lat,podczas kolejnej libacji za ścianą,obiecałam sobie że nigdy nie bedę tak zyć, I chyba żyję tak jak chciałam mam dobrego męża,też dda,wypije sobie choć mnie się wydaje że jak zacznie nie zna umiaru,nie lubię alkoholu,ludzi nietrzeżwych,na każde ostrzejsze słowo reaguję drżeniem
tak skąd ja to znam też niby mam wszystko a czegoś cały czas mi brakuje.... i zawsze odkąd pamiętam tak było, zazdroszę innym którzy maja niby gorzej pod wieloma wzglęami tz. finansowo, mniejsze skromniejsze mieszkanie itp. a jednak są uśmiechnięci i widać że szczęśliwi, choć w tym momencie to też
Pozbyłam się wreszcie tych numerków. Taki forumowy lifting:D
Stygmatyzujące było. Może teraz Niuniusie będą pisać też do mnie takie słodkie kłamstewka jak do Ciebie i do Szarlotty:P
NOWA JA... i mam inność na głowie: img834.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=68635954.jpg
Niepotrzebnie zmieniłaś, było dobrze. Teraz te włosy masz matowe.
Byłam u fryziera i obciełam sobie włosy na krótko,w stylu "na chłopaka"i jestem w trakcie farbowania włosów na intensywną czerwień.Miało być na czarno,ale to byłoby nie zgodne z moim nastrojem. -- Nie znęcam się nad zwierzętami.
:) Kiedyś chciałam zaznaczyć swoją pewną zmianę wyglądem.. Z naturalnej jasnej blondynki stałam się panią z ciemnymi włosami. Świetnie się z tym poczułam. Ważne było dla mnie, że nie tylko gdzieś wewnątrz się zmieniłam, ale także na zewnątrz dokonała się mocna zmiana. Rok temu jednak
Witam, tez jestem fanka ksiazek MM juz od wielu lat i mam nadzieje ze mnie tu przyjmiecie?
Jasne, witamy obie miłe panie:). Zaglądajcie tu ile wlezie:) -- fani Małgorzaty Musierowicz