2 008 476 wyników w czasie 1 436 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Honda HR-V

auta to wydają się nie do przebicia. Nie chce mi się uczyć na nowo ciasnych manewrów bo jestem w tym po prostu kiepski.

Re: Honda HR-V

Daaaaaawno temu gen I bardzo mi się podobała, ale wtedy takich aut praktycznie nie było. Do tego była wersja 3-drzwiowa w budzie „niby terenówka”. Ale z perspektywy czasu to chyba nie był fajny/wygodny/dobry samochód. A te nowe??? Ot… crossover jakich pełno i nie wiem, czy ma coś fajniejszego od

Re: Błędy-niebłędy

m_incubo napisała: > Ten z octem to "konserwowy" Tak, w odniesieniu do ogórków przyjęło się mówić "konserwowy", a ogólniej to "marynowany". -- Bywalec.hoteli: Ja Nowa Anglię dość słabo znam.

Re: Błędy językowe

"Tylko język się zmienia, a ja zwyczajnie nie nadążam za zmianami?" Tak, ja na przykład nie nadążam za zmianami. Z powodu wprowadzania nowych zasad okazuje się, że tym, czego się kiedyś uczyłam, mogę się podetrzeć. Bo oczywiście trzeba matołom zasady uprościć, żeby im pewnie przykro nie było, że

Re: Ledwo mu wystarczało na spłacanie kredytu

strzal_w_punkt napisał: > Krzysztof Horowski (przedsiębiorca z Sądecczyzny) kupił Astona Martina Valhalla > , to wyjątkowy model w historii brytyjskiej marki. Jest to hipersamochód typu h > ybrydowego, którego konstrukcja łączy technologie drogowe z rozwiązaniami znany > mi

Mówio - czasy się zmieniają... (początek wątku)

i tak i nie powiem. Tytułem wstępu. Siedzimy od dziś właśnie w pewnym hotelu na zaproszenie znajomych, którzy wykupili 2 tyg. wczasów. W niedzielę wracamy razem do nas. Kumpel ponieważ gdyż również "ma gadane" i to lepsze ode mnie - lunch dzisiaj spożywał z nami dyrektor tego przybytku

Re: Granice opowiedzialności za rodziców seniorów

manicure. Po co? Przecież może sobie opilowac paznokcie sama. Makijaż? Znowu. Po co? Po co teraz kupować pędzle, kosmetyki? Po co nowe ubrania? Takie decydowanie w najmniejszych pie...ch za starszą osobę odbiera godność. Pozbawianie prawa do zachcianek. I tu, kajam się, bo strasznie mnie wkurzyło

Re: Wątek na upalny piątek

"źlebardziejniżźle"- bo Kota nam się pomału kończy :( aktualnie już bez wenflonów bo w 2,5 kg ciałku obudziła się tygrysica, wyrwała dwie kaniule i nie dała sobie nowych lekarzom założyć. Od tygodnia dajemy w domu kroplówki podskórne ale zaczęła znowu walczyć :/

Re: Wątek na upalny piątek

Na zewnątrz 35. Odczuwalna trochę wyższa ponoć. W mieszkaniu 27-28 stopni. Na obiad zrobiłam pomidorówkę z ziołami i orzechami. Na dwa dni :P Nikt mnie nie zmusi do zrobienia niczego więcej w ramach obiadu. Podziwiam, że wam się chce. Chociaż nie zazdroszczę. Plany... zastanawiam się jaki film

Re: Marna muzyka...

Sienna Spiro nie znałam ale właśnie dodałam na Spotify bo mi się spodobała, dzięki. Tak sobie myślę o tym co ostatnio słuchałam w upalne dni ... często puszczam Cesarie Evore. zdaję sobie sprawę że to staroc, ale z nowszych lubię Cigarettes After Sex, apokalipse była super z tego albumu , idealna

Re: Marna muzyka...

Mam trochę inne wrażenie, tzn. że zarówno ja, jak i moje dzieci (no własnie - nastolatki) boimy sie nowej muzyki. Ale takiej nowej nowej, tzn. nie starszej niż jakieś 2 lata. Po prostu w momencie, kiedy weszło AI i ludzie zaczęli tworzyć projekty typu "K*tas records" czy "kiedyś ludzie mieli mniej

Re: Nie ma Izery będzie Polon

qqbek napisał: > Nie wiem, ale ksywa "Dr. Dre" właśnie nabrała dla mnie nowego znaczenia 🤣 > Fuuj. To podobno skrót of Andre. Ale - z drugiej strony - Andre to też może jakiś pleonazm-zlepek ;-)

Re: Nie ma Izery będzie Polon

carnivore69x napisał(a): > Jak już zjechaliśmy w takie tematy, to czy digital rectal examinations są sympt > omem postępującej digitalizacji? Nie wiem, ale ksywa "Dr. Dre" właśnie nabrała dla mnie nowego znaczenia 🤣 Fuuj. -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E36 '98, Astra F '94

Re: Szarż de afer34

propaganda. Tak działa wojna hybrydowa, kiedy wejdzie ludziom do głów, klatek schodowych, szkół, sklepów i autobusów. A najgorsze jest to, że to się wcale nie musi skończyć na jednym ataku. Bo pierwszy trup otwiera nowe drzwi. Jedni będą chcieli odwetu. Drudzy zemsty za odwet. Trzeci będą krzyczeć, że

Re: Szarż de afer34

dzielić. Warto zdać sobie tutaj sprawę, że weto nie zamyka błędu. Weto nie jest poprawką. Jest obróceniem wniwecz często wielu miesięcy prac bardzo wielu ludzi. No i przede wszystkim weto otwiera kolejne widowisko, nową bójkę na nowej arenie. I znowu tłum będzie klaskać i lajkować. I znowu nic z tego nie

Re: Kryzys wieku średniego ;)

i sprawnością i jednocześnie zmuszają do pracy nad powyzszymi - i tak się kręci. A poza tym kolejna wspólna pasja w związku i coraz to nowe cele. Fajne to. Dla mnie 😀

Re: Kryzys wieku średniego ;)

Jakbym była w Twojej sytuacji (dorosłe dziecko) to zrealizowałabym któreś z marzeń podróżniczych, na przykład objechałabym rowerem granice Polski, przeszła GSB lub pojechała na rowerze całym szlakiem nadbałtyckim, A gdybym do tego miała kasę to zapisałabym się na zupełnie nowy sport: MMA

1 2 3 4 5 6