tbernard 25.06.26, 23:46 Myślę o Hondzie HR-V. Chociaż uważam, że po polsq powinna być promowana jako Hąda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boggi_dan Re: Honda HR-V 26.06.26, 11:51 engine8t napisał: > co i o czym myslisz? O kupnie. Pompy paliwa siadają i inne duperlele. Ale który samochód wad nie ma. www.autocentrum.pl/oceny/honda/hr-v/ Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Honda HR-V 26.06.26, 17:52 engine8t napisał: > co i o czym myslisz? Myślę, że być może kupię ale w rozważaniach jest też Suzuki s-cross z automatem hydrokinetycznym 6AT. Ale Suzuki w tym wydaniu to mhev a moje przebiegi to ok. 70% to miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
engine8t Re: Honda HR-V 26.06.26, 18:45 tbernard napisał: > engine8t napisał: > > > co i o czym myslisz? > > Myślę, że być może kupię ale w rozważaniach jest też Suzuki s-cross z automatem > hydrokinetycznym 6AT. Ale Suzuki w tym wydaniu to mhev a moje przebiegi to ok. > 70% to miasto. Nowe auto? Odpowiedz Link Zgłoś
trypel Re: Honda HR-V 26.06.26, 07:55 tbernard napisał: > Myślę o Hondzie HR-V. > Chociaż uważam, że po polsq powinna być promowana jako Hąda. Ja tam o takiej porze wolałbym pomyśleć o jakis fajnych dziewczynach. Ale ty sobie myśl nocami o hądach. Czy to sa przyzwoite mysli? Rączki na kołdrze trzymałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
galtomone Re: Honda HR-V 26.06.26, 08:34 Daaaaaawno temu gen I bardzo mi się podobała, ale wtedy takich aut praktycznie nie było. Do tego była wersja 3-drzwiowa w budzie „niby terenówka”. Ale z perspektywy czasu to chyba nie był fajny/wygodny/dobry samochód. A te nowe??? Ot… crossover jakich pełno i nie wiem, czy ma coś fajniejszego od konkurencyjnych rozwiązań. Na tyle jest zwykły, że wiem, że jest, ale do końca to nie pamiętam, jak wygląda… a to znaczy, że mi się specjalnie nie podoba. A jaki jest w zakresie kasa/trwałość, to nie mam pojęcia. Na tym tle (to chyba podobna wielkość?) CHR wygląda "jakoś", nie poleciłbym, ale coś w sobie ma… (btw, tak wyszło, że muszę jechać jutro rano w niej cit dłuższą drogę - Katowice - Kościerzyna - Katowice, będę miał więcej obserwacji z dłuższej jazdy autostradą). Tak więc.... nie jest brzydka jak Sportage, ale konkurencja w tym segmencie jest chyba duża i warto dupę posadzic w każdym. Odpowiedz Link Zgłoś
duze_a_male_d_duze_m Re: Honda HR-V 26.06.26, 09:28 Tak wygląda, z zewnątrz b.fajnie, środek z poprzedniej epoki, ale przynajmniej tej ergonomicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
engine8t Re: Honda HR-V 26.06.26, 18:49 vogon.jeltz napisał: > Z przodu wygląda jak chińczyk Teraz prawie wszystkie tak samo wygladaja a chinczycy preciez nie wymyslili niczego tylko skopiowali i troszke zmienili jak to zawsze robia Kiedys mozna bylo na odleglosc poznac co to jest za auto a teraz to za cholere... Odpowiedz Link Zgłoś
galtomone Re: Honda HR-V 26.06.26, 13:04 Tu jakis inny ten srodek: www.otomoto.pl/osobowe/oferta/honda-hr-v-ID6I8jUJ.html Odpowiedz Link Zgłoś
nousecomplaining Re: Honda HR-V 26.06.26, 11:19 Mnie to się podobała I generacja, ciekawa była i się wyróżniała na tle innych aut, a ta teraz mdła jakaś i podobna do reszty. W środku faktycznie czas się zatrzymał, ma to swoje plusy i minusy. Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Honda HR-V 26.06.26, 17:43 Co do "czas się zatrzymał" w środku to akurat dla mnie wielka zaleta. Pod tym względem to Suzuki też większość ma na fizycznych przyciskach i pokretłach i jeszcze bardziej w nim czuć zatrzymanie czasu i jeszcze więcej to mi się podoba. Ale magiczne siedzenia Hondy plus wymiary zbliżone do obecnego auta to wydają się nie do przebicia. Nie chce mi się uczyć na nowo ciasnych manewrów bo jestem w tym po prostu kiepski. Odpowiedz Link Zgłoś
engine8t Re: Honda HR-V 26.06.26, 18:56 tbernard napisał: > Co do "czas się zatrzymał" w środku to akurat dla mnie wielka zaleta. Pod tym w > zględem to Suzuki też większość ma na fizycznych przyciskach i pokretłach i jes > zcze bardziej w nim czuć zatrzymanie czasu i jeszcze więcej to mi się podoba. A > le magiczne siedzenia Hondy plus wymiary zbliżone do obecnego auta to wydają si > ę nie do przebicia. Nie chce mi się uczyć na nowo ciasnych manewrów bo jestem w > tym po prostu kiepski. Honda jest dla tych co chca auto ktorym sie fajnie jezdzi cztli tych co lubia prowadzic. Zwykle ma lepsze osiagi z silnika od konkurencji ale wiecej pali i nastawione bardziej na handling niz wygode pod D. I co najwazniejsze to zwykle silnik jest nie do zdarcia ale pod D sztywniej Podobie zreszta jak Toyoty tylko ze Honda zwykle fajniejsza do jazdy a silnik podkrecony i moc wieksza ale wytrzymujacy. Toyota zywrtnosc to osiaga poprzez odciazenie silnika i stawia raczej na wygode niz osiagi. Odpowiedz Link Zgłoś