5 964 397 wyników w czasie 1 253 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Wasyl Kostyuk wsparł poszkodowanych z „Satori" (początek wątku)

sportowców z Dniepru dołączył sponsor federacji, przedsiębiorca Wasyl Wasylowycz Kostyuk. Dzięki jego pomocy klub „Satori” otrzymał nowe tatami, które będzie ważnym elementem odbudowy procesu treningowego. „To niezwykle duża i bardzo ważna pomoc dla nas w tym trudnym czasie. Jesteśmy szczerze wdzięczni

Re: Honda HR-V

auta to wydają się nie do przebicia. Nie chce mi się uczyć na nowo ciasnych manewrów bo jestem w tym po prostu kiepski.

Re: Honda HR-V

Daaaaaawno temu gen I bardzo mi się podobała, ale wtedy takich aut praktycznie nie było. Do tego była wersja 3-drzwiowa w budzie „niby terenówka”. Ale z perspektywy czasu to chyba nie był fajny/wygodny/dobry samochód. A te nowe??? Ot… crossover jakich pełno i nie wiem, czy ma coś fajniejszego od

Re: Błędy-niebłędy

m_incubo napisała: > Ten z octem to "konserwowy" Tak, w odniesieniu do ogórków przyjęło się mówić "konserwowy", a ogólniej to "marynowany". -- Bywalec.hoteli: Ja Nowa Anglię dość słabo znam.

Re: Błędy-niebłędy

więcej osób uważa tak jak Ty, tzn. że “kiszony” to naturalnie fermentowany, a “kwaszony” to traktowany jakimś kwaśnym środkiem, najczęściej octem. Na razie jest to uważane za pomyłkę, ale być może rodzi się nowe znaczenie słowa “kwaszony” (wiele nowych znaczeń wyrazów wzięło się z nieporozumienia

Re: Ledwo mu wystarczało na spłacanie kredytu

> n zł, które zapłacił nowy właściciel. > Kto bogatemu zabroni, a gdzie tam Endriu do niego. I czego mu zazdrościć? Jest wiele aut droższych aut w Polsce: Bugatti Chiron – ok. 15–20 mln zł. Wyposażony w silnik W16 o mocy 1500 KM. W kraju znajduje się co najmniej kilka zarejestrowanych

Re: Ledwo mu wystarczało na spłacanie kredytu

km/h. Takich egzemplarzy powstanie jedynie 999 na całym świecie. Według szacunków rynkowych, cena tego modelu w Polsce zaczyna się od około miliona euro. Przy obecnym kursie to blisko 4,2 mln zł, które zapłacił nowy właściciel. Kto bogatemu zabroni, a gdzie tam Endriu do niego. I czego mu zazdrościć

Re: Fauna i flora, czyli fotowątas na upał

Trzeba się cieszyć tym, co się ma. Jak spadną deszcze, to skopię sobie nowy pasek trawnika pod gozdziki 😆

Re: Fauna i flora, czyli fotowątas na upał

cieszyć że postawiłam na swoim wybierając dom, bo mąż koniecznie chciał żeby jak najwięcej pomieszczeń było od południa i dom z lat 70-tych, sufit na 2,3 m i cienkie okna. Byśmy teraz w tym jego wymarzonym domu mieli idealną saunę i pewnie ze 40 stopni (bo już jest 36 na zewnątrz), a tak nowy budynek i

Re: Orka juz za tydzień- Abramsy już...

> > Duza delegacja szwedzka, wiec spodziewam się duzego kontraktu nie tylko na A26, > bo byłą mowa o okrecie ratowniczym z Polskim dla Szwecji. > Konkrety i szczegóły umowy ORKA będą dopiero negocjowane. Abramsy w najnowszej wersji już do nas spływają

Re: Orka juz za tydzień

kontrowersje. Myślę że to jest najlepszy. Nie ma co czekać na nastepće A 26 boto jest wstepnie projektowane. Szwedzi moga czekac ale nie Polska. Jest tez oczywiste, że OPy beda sie rozijać i nawetA 26 bedzie mial następcę, równiez i u nas. Wazne jest ze Polska uzyska nowe komptencje, że A 26 jest

Mówio - czasy się zmieniają... (początek wątku)

na dyrektora. Oczywiście przegrał z kimś z nadania. I puenta anegdoty - poprzednia dyrektorka była kochanką wiceministra, która o hotelarstwie nie miała bladego pojęcia. Za to od rana do wieczora chodziła totalnie napruta, więc jak powiedział M. - przynajmniej nie przeszkadzała. Nowy zaczął

Re: Foxconn zamiast Intela

x2468: > Oczywiście jeśli Batyr w ramach niszczenia polskiego rządu tej inwestycji nie uwali. tapatik: > Ta inwestycja raczej nie wymaga nowej ustawy, więc nie ma jak zatrzymać. Hmmm... A jeśli rozpęta kolejną nacjonalistyczną histerię? Że to jest jak nowy SAFE, który nasze

Re: Foxconn zamiast Intela

Pytanie czy ma możliwość. Ta inwestycja raczej nie wymaga nowej ustawy, więc nie ma jak zatrzymać. -- Każde dobro zostanie ukarane.

Re: Granice opowiedzialności za rodziców seniorów

manicure. Po co? Przecież może sobie opilowac paznokcie sama. Makijaż? Znowu. Po co? Po co teraz kupować pędzle, kosmetyki? Po co nowe ubrania? Takie decydowanie w najmniejszych pie...ch za starszą osobę odbiera godność. Pozbawianie prawa do zachcianek. I tu, kajam się, bo strasznie mnie wkurzyło

Re: Wątek na upalny piątek

"źlebardziejniżźle"- bo Kota nam się pomału kończy :( aktualnie już bez wenflonów bo w 2,5 kg ciałku obudziła się tygrysica, wyrwała dwie kaniule i nie dała sobie nowych lekarzom założyć. Od tygodnia dajemy w domu kroplówki podskórne ale zaczęła znowu walczyć :/

Re: Wątek na upalny piątek

Po zakończeniach roku szkolnego u naszych dzieci byliśmy na lodach, zapisać starszego na prawo jazdy i pojechaliśmy na pizzę, niestety zgodnie oceniliśmy pizze nieciekawie. Nie smakowala nam, do tego kelnerka wywaliła jedno danie na podłogę i ten jeden nie jadl z resztą i czkal aż zrobią na nowo

1 2 3 4 5 6