757 wyników w czasie 183 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Pomocy (początek wątku)

, jestem już po wizycie u psychiatry, mam leki. Czy zachowanie szkolnej psycholog było zasadne? Co mogę zrobic jeszcze żeby pomóc dzieciom? Przepraszam za chaotyczność i proszę o opinię ematki które są w stanie pomóc.

Re: Kuriozalna sytuacja dotycząca niebieskiej kar

A wpisu o tym, że przez kilka lat prowadził syna inny psycholog szkolny nie zauważyłaś? Może jego opinia coś by dała. Dziecko o samej karcie nie wie, wie natomiast że rodzice się denerwują od czasu rozmowy z psychologiem. Wie też że "psycholog źle ocenił tatę" - nie wiem o co konkretnie chodzi bo

Re: Kuriozalna sytuacja dotycząca niebieskiej kar

pod opieką innego psychologa szkolnego, ale on już odszedł z tej szkoły i nie wiem czy mogłabym prosić go o opinię.

Re: A wyjawicie, ile płacicie za pryw. szkoły?

Nie, nie, nie. Na razie to znasz jedynie opinie z magla. Każda szkoła prywatna organizuje dni otwarte dla rodziców i dzieci, dopiero jak pójdziesz na nie z młodym, obejrzysz sobie siedzibę szkoły od wewnątrz, klasy, zaplecze, pogadasz z nauczycielami , może z jakimś psychologiem szkolnym (jeśli

Re: Pilna porada szkolna potrzebna!

Na piśmie złożyć wniosek o przeniesienie oraz o wyjaśnienie dlaczego obietnice nie zostały spełnione. Argumentować poprzednimi ustaleniami, opinią psychologa itd. Zobaczyć co odpowiedzą i jak się w ogóle zapatrują na sytuację, czy się ktoś ogarnie że coś innego było mówione, czy będą szli w

Re: Syn, diagnoza

zalecają osobną salę; natomiast taka opinia dostarczona do szkoly skutkuje obligatoryjną rewalidacją u szkolnego psychologa a nauczyciele są informowani o sprawie z zaleceniami jak postępować względem takiego dziecka (np akceptacja użycia słuchawek wygłuszających) ewentualne poinformowanie uczniów to

Re: Tragedia w Poznaniu- nie żyje 5cio latek

, to dzieci miały więcej płaczu, bólu, zaniedbań i tych innych patologii i dramatów, o których czytamy. Trzeba mieć trochę empatii i odrobine wiedzy, żeby to zrozumieć. To nie są szkody dla pojedynczych osób, to nie jest marginalny proces, ani pojedyńcze co łakomsze kąski przestawiane w brukowcach

Re: Pokrzywdzona morderczyni Monika O. " Osa".

do szkolnego sklepiku, kiedy o tym rozmawiali. „ Gdyby wszedł ksiądz, to wzięliby księdza. Gdyby dzieciak wpadł po loda pingwin, to wzięliby dzieciaka. A gdyby wszedł policjant… Trochman: Uważano, że była głęboko zdemoralizowana, że była dominująca, że to ona kierowała zbrodnią. A to wszystko

Re: A dlaczego (nie) ED?

podobni (lubią rytuały, schematy - Młodszy kiedyś nie lubił, teraz wiać, że potrzebuje, są obaj bardzo prawilni - nie wolno łamać zasad!!!, etc), to widze zasadniczą różnicę- Starszy miał zawsze wywalone na opinię społeczną, a Młodszy za bardzo myśłi o tym, kto co i jak go osądza. Stąd moja myśl, że może

"Zbuntowany w zbożu" po filmie o filmie 2/3

Tak więc, pana Salingera poznajemy w roku pańskim 1939 jako młodziana z inklinacjami do pisania fikcji, ale dopiero przed jednoznaczną deklaracją, czemu chciałby się żywocie swym poświęcić; póki co, bywa w rozhałasowanych kawiarniach, słucha jazzu, ma na oku urodziwą białogłowę, panią Oonę O

Pomóżcie-problem z nastolatką, relacje,kłamstwa... (początek wątku)

, kina. I tak to się to toczyło do końca roku szkolnego kiedy z nią zerwał o pierdołę a ona to ledwo przeżyła. Zabijać się chciała- oczywiście w teorii, była ogromna rozpacz, zachowanie jej było takie, ze pocierpiała kilka dni, przeleżała w łóżku, pilnowana przez rodzinę i zaczęła znowu wychodzić do

1 2 3 4 5 6