Republika "Odchodząc" Fisz "Sznurowadła" Paktofonika "Nie ma mnie dla nikogo" Kraków Street Band "Way down" Dżem "List do M." Varius Manx "Zanim zrozumiesz".
szczytowania? Pomimo że lubię Cesię to wyobraźnia odmawia mi posłuszeństwa. :D 17. Gdybyś pisała song-fika o Koziu, jaką piosenkę byś wybrała? Paktofonika – Jestem Bogiem. 18. Jakie ostrzeżenia umieścisz pod fikiem o Gabie, Ignasiu i Fryderyku? Uwaga, narcystyczna stara płaczka, Uwaga, zagubione atypowe
Paktofonika to stare czasy. -- Poznań 1956 Gdynia 1970 KWK Wujek 1981 Granica z Białorusią 2021
Hip hop i rap to baaaardzo nie moja bajka, ale jednak Paktofonika to jest czysta poezja. O amerykańskim "Hamiltonie" nie wspomnę.
Mieszany przy Katedrze pw. Chrystusa Króla Chór im. św. Grzegorza Wielkiego przy Bazylice OO. Franciszkanów w Katowicach Panewnikach Schola Liturgiczna Bazyliki Panewnickiej Słoneczni Paktofonika Pokahontaz Przemienienie Chór Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego Tewu
Katowice są siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia i najlepszej w kraju Akademii Muzycznej. Z Katowic pochodzą także grupy hip-hopowe: Kaliber 44 oraz Paktofonika.
- Zachrypnięte Gardło Onar & Oska – Klubing Onar & Oska – Superelaks Onar & Ośka - Wszystko Co Mogę Mieć OST – Klatka OSWP - Osiedle W.P OSWP - To Się Nie Zmienia Ośka - Tamte Prywatki Owal Emcedwa – Rapnastyk Owal Emcedwa - Samo Życie P.A.G. and Hirass - C.D. Nastapil Paktofonika - Archiwum Kinematografii
- Zachrypnięte Gardło Onar & Oska – Klubing Onar & Oska – Superelaks Onar & Ośka - Wszystko Co Mogę Mieć OST – Klatka OSWP - Osiedle W.P OSWP - To Się Nie Zmienia Ośka - Tamte Prywatki Owal Emcedwa – Rapnastyk Owal Emcedwa - Samo Życie P.A.G. and Hirass - C.D. Nastapil Paktofonika - Archiwum Kinematografii
336. Owal Emcedwa – Rapnastyk 337. Owal Emcedwa - Samo Życie 338. P.A.G. and Hirass - C.D. Nastapil 339. Paktofonika - Archiwum Kinematografii 340. Paktofonika – Kinematografia 341. Paktofonika - Koncert Pożegnalny 342. Paluch - 10 29 343. Paluch – Bezgranicznie_Oddany-PL-2010-BiL 344. Paluch – Biuro
https://www.youtube.com/watch?v=cq2paBCLSSc;;cq2paBCLSSc;;https://i.ytimg.com/vi/cq2paBCLSSc/default.jpg;;Paktofonika-Jestem Bogiem
, Bo mi stoi kuta, ty jesteś przy berle! Nieee, nie mów, że nie połkniesz, Bo znowu ci w dywan wsiąknie! x2 Połknij to! a w zakładzie słyszy tą muzę jakieś 10 kobiet i 12 chłopa a po tej "muzie" leci kolejna powiedzmy taka jak Paktofonika - Jestem Bogiem itp. - dla mnie akurat w pracy to raczej nie