Ja mam inne wrażenia po objazdowkach z Rainbow. Byliśmy z nimi na trzech wycieczkach, nie było biegania podczas zwiedzania ani postojów na odwiedziny w sklepach z pamiątkami. W każdym z miejsc mieliśmy sporo wolnego czasu. Może to zależy od programu wycieczki, odległości pomiędzy atrakcjami, ale
witam :) Poproszę o link do wyjazdu, byle nie z Rainbow.. Rainbow się nie popisał Polecieliśmy na wycieczkę aby jak najwięcej zobaczyć. Niestety, nie spodziewaliśmy się że program wycieczki sobie, a realia sobie. Chińczycy zagwarantowali pobyt w hotelach IV * i naprawdę dobre posiłki, ale..... 1
Ja to Panie jestem zalatany jak pilot na samolotach :) Nie, to nie Wrocławianie są problemem:) Rainbow to antywroclawskie biuro podróży z Łodzi. Ale Itaka ma dla przeciwwagi Wrocław.
Hurghadzie hotel miał być w Hurghadzie był 32 kilometry od Hurghady, piloci przypadkowi (czyt. najtańsi), w Bułgarii dziewczyna była jak my też pierwszy raz do tej pory jeździła po Rumunii, w Egipcie pilot nie znalazł czasu by wymienić pieniądze więc przepłacaliśmy w dolarach, na statku 5 gwiazdkowym nie
ja byłam na wycieczce włochy klasyczne w zeszłym roku i póki co to był najgorszy pilot jakiego miałam. Z resztą jak się czyta opinie z "mojego" terminu to widzę,że innym też nie przypadł do gustu. Zostawił generalnie dwie babki same na odludziu pod Neapolem, bo "wycieczka musi zdążyć", to były
Przetrwać mogą ale czy leci z nami pilot? Ile linii przetrwa i ile hoteli. Złożone pytanie, bo zależne od reszty elementów turystyki.
uzupełnić jakimś relaksem nad wodą, bo jest to tylko 9 dni objazdu. Domyślam się, że z wycieczki nici, bo trudno sobie wyobrazić zgodną z obecnymi zaleceniami objazdówkę z 40 osobami stłoczonymi w autokarze. Na razie nie wycofuję zadatku przez sympatię do Rainbow Tours - w końcu, jak padną, to wiele osób
. Oczywiście Itaka napisała, że w mojej opinii nie wolno: 1. Podawać ceny 2. Podawać nazwy konkurencyjnego biura 3. Nazywać Pilota Przewodnikiem itd. Po długich bataliach zgodzili się na moją poprawioną wersję bo im zagroziłem wieloma wpisami w Internecie. Ta powyższa opinia jest oryginalna a na ich stronie
Byłam z Logosturem na wycieczce za 15 000 od osoby. Pilot kompletnie nie znał realiów kraju, był tam 30 lat temu. Z podkulonym ogonem wróciłam do masowych biur typu Itaka, Rainbow.
To super!! Dziękuję za Twoją informację. Najwyżej zapytam jeszcze naszego pilota dla pewności, aby przypadkowo nie dostać mandatu w jenach ;)
W czasie wycieczki pilot daje czas na samodzielne zwiedzanie, zakupy czy relaks w parkach i ogrodach. Nie pamiętam wszystkich hoteli (zresztą mogły się zmienić), ale niektóre są dobrze usytuowane, szczególnie w Tokio, i można wieczorem pochodzić. Neony i oświetlenie ulic daje możliwość zrobienia
zamówić, a potem cieszyć się oczekiwaniem i przygotowywać na wyjazd (czytanie przewodników, wypytywanie na forum, FB, itp.). Z opinii zamieszczonych na stronie Rainbow wynika, że nie ma słabych pilotów na tej imprezie, jest dość prestiżowa i dbają o jej renomę. Magda jest naprawdę dobrym pilotem, ale o
. Kto będzie pilotem musicie dopytać Rainbow (np. przez massengera, mailowo, itp.), choć pewnie dowiecie się o tym około miesiąca przed wyjazdem. Pytaj, chętnie odpowiem jeśli masz jakieś kwestie do wyjaśnienia. Pozdrawiam Jot.De
Zdecydowanie, ale to zdecydowanie walizka plastikowa, a do tego jakiś niewielki plecak do noszenia na codzien. Najłatwiejszy dostęp do rzeczy masz w walizce, otwieranej na zamek. Pierwszy raz będąc na objazdówce wziąłem 60-litrowy plecak i to był duży błąd. Btw, byłem na Buenos dias Kuba z Rainbow