189 wyników w czasie 74 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

poród w mińskim szpitalu (początek wątku)

Wiem, że na ten temat powstało już wiele wątków, chciałabym poznać opinie kobiet, które rodziły na mińskiej porodówce w ostatnim czasie. Czy nadal nie można skorzystać z zzo? I czy nadal pracuje Pani ,,połozna-zołza" na temat której czytałam złe opinie w starszych wątkach?

Re: poród w mińskim szpitalu

Wcale nie. Ja rodziłam ponad rok temu i nawet nie wiem, czy trafiłam na "zołzę" czy nie. W każdym razie traumy nie przeżyłam mimo wielu obaw związanych z tym szpitalem. -- JoShiMa Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.

Poród CC w mińskim szpitalu (początek wątku)

No właśnie, pytanie do Pań które rodziły cc w szpitalu w Mińsku: jakie macie wrażenia, doświadczenia?

Re: Poród CC w mińskim szpitalu

Podbijam bo mnie też to ciekawi. -- Nie klikać, to jest zaraźliwe (a poza tym i tak nic tu nie ma)!

Re: poród w mińsku

ja miałam cesarkę w mińskim szpitalu i wspominam samą operacje jak i pobyt w szpitalu bardzo dobrze. Jak dla mnie jedymy minus to brak dzwonka do wezwania położnej na sali pooperacyjnej.

Re: poród w mińsku

Podnoszę temat. Czy ktoś ma jakieś info o szpitalu?

urodziłam w mińskim szpitalu (początek wątku)

Witam wszystkich! Z radością informuję, że 4 kwietnia urodziłam synka. Ponieważ niektóre z przyszłych mam interesował jakiś czas temu temat rodzenia w naszym szpitalu, uprzejmie donoszę w skrócie, co następuje: Byłam mile rozczarowana podejściem całego personelu do pacjentki, czyli do

Re: urodziłam w mińskim szpitalu

Ja rodziłam w Mińsku w marcu tego roku. Nie da się określić jednoznacznie że wszystko jest super ale jestem zadowolona. Wszystkie przybory trzeba mieć swoje i przynajmniej 3-4 komplety ubranek, opieka po porodzie jest dobra, położne są bardzo miłe zagladają do sal. Rodziłam drugi raz

Re: poród w mińsku-mazowieckim

Witam! Co prawda jeszcze nie rodziłam ale w sierpniu przez tydzień byłam w mińskim szpitalu i było naprawdę ok! fakt że leżałam na ginekologii ale wydawało mi się że na połoznictwie jest też spoko! Od jakiegoś czasu jest nowy ordynator i wprowadził porządek! Powoli porodówka zmienia swoja

Która z Was ostatnio rodziła w mińskim szpitalu? (początek wątku)

Konkretnie chodzi mi o podpisywane dokumenty. Czy pamiętacie jakie dokumenty/ oświadczenia podpisywałyście w momencie przyjęcia do porodu? Czy były tam dokumenty związane z wyrażeniem Waszej zgody na szczenienie noworodka po porodzie? Bardzo proszę o informacje, bardzo mi zależny na tej

Re: szpital w Mińsku Maz.-poród

podzielam powyższą opinie o mińskim ordynatorze - bardzo kompetentny lekarz, inni zresztą też, położne bardzo pomocne zwłaszcza w karmieniu piersią, co na początku nie jest łatwe. naprawdę bardzo się starają i za swoją pracę powinni być lepiej wynagradzani. rzeczywiście wyremontowanych jest

Re: szpital w Mińsku Maz.-poród

Ja nie rodziłam w Mińsku. Wybrałam Warszawę i jestem bardzo zadowolona. Poród rodzinny (za darmo), wspaniała opieka i atmosfera. Personel super miły (i to nie tylko ordynator ale wszyscy od salowych po lekarzy). Myślałam o Mińsku ale znalazłam się tam w czasie ciąży i nie zostałam miło

poród w Mińsku Mazowieckim (początek wątku)

Witam.Interesuje mnie Wasza opinia na temat porodu w mińskim szpitalu. Jeśli któraś z Was niedawno rodziła tutaj bardzo proszę o opinię.

Re: poród w Mińsku Mazowieckim

prawidłowo itp. Jeśli dzieje się coś złego z dzieckiem w Mińskim szpitalu nie mają odpowiedniego sprzętu do ratowania życia, tak powiedziały mi dwie położne pracujące w szpitalu. Należy więc mieć nadzieję, że wszystko będzie ok. Opieka poporodowa wg mnie ok.Nie narzekałam. To, że nie ma zzo to wielki

do rojki z mińska!!! (początek wątku)

no i urodzilam w naszym szpitalu synka. personel cudowny, lekarze pomocni, poród dlugi, ale sympatyczny - naprawde! jeśli nadal zastanawiasz się, czy rodzić tu, czy w stlicy, najlepiej zapisz się u nas dpo szkoły rodzenia. jednym z punktów programu jest zwiedzanie porodówki. ale naprawdę

Re: Szpital w Mińsku

moje drogie, co trzeba mieć dla dziecka w mińsku, bo 3 lata temu to tylko pieluchy i chusteczki, a teraz podobno się zmieniło. Może któraś orientuje się czy poprzedni poród przez cc z powodu braku postępu porodu jest wskazaniem do cc, czy pozwolą sprobować w Mińsku rodzić sn?

Re: Szpital w Mińsku

mo-relka napisała: > moje drogie, > > co trzeba mieć dla dziecka w mińsku, bo 3 lata temu to tylko pieluchy i > chusteczki, a teraz podobno się zmieniło. > Może któraś orientuje się czy poprzedni poród przez cc z powodu braku postępu > porodu jest wskazaniem do

1 2 3 4 5 6