109 423 wyników w czasie 588 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

poród na winiarach (początek wątku)

Witam. Mam pytanie do mam które rodziły na winiarach. Niedługo znowu zostanę mamą w związku z tym moje pytanie,czy w szpitalu na Winiarach nadal dają swoje koszule szpitalne do porodu i po porodzie?Swoje pierwsze dziecko rodziłam 7 lat wcześniej i wtedy była taka możliwość że dostałam od szpitala

Re: poród na winiarach

Ja również rodziłam 3 m-ce temu na Winiarach, akcja porodowa postępowała tak szybko, że nawet nie pozwolili mi się przebrać tylko rodziłam w tym co miałam na sobie. Po wszystkim kazali mi sie przebrac w "swoje"

poród na winiarach (początek wątku)

witam, jestem w 26 tc zdecydowałam się na poród na Winiarach, w związku z tym mam dwa pytanka do dziewczyn, które niedawno tam rodziły, a mianowicie czy za poród rodzinny się płaci i jeśli tak to ile oraz czy wykonują na NFZ znieczulenie przy porodzie naturalnym, będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi

Trzy tygodnie w szpitalu na winiarach

Ja miałam podobną sytuację leżałam na winiarach prawie trzy tygodnie z 2 tygodniową córką która karmiłam piersią siedząc na własnym materacu na podłodze oczywiscie na oddziele dla dzieci starszych. gdy pytałam się o łóżko słyszałam tylko, że łóżka są dla pacjentów a nie dla rodziców.

Re: Trzy tygodnie w szpitalu na winiarach

bo to prawda :-)))) na oddziale dzieciecym lozka sa dla dzieci :-) widac to trudne do zrozumienia dla niektorych :-) trzeba bylo odciagac mleko i zostawiac pielegniarkom.

porod na winiarach (początek wątku)

Witam. Bylabym bardzo wdzieczna za informacje jakie dokumenty sa potrzebne do porodu na winiarach oraz czy musze np miec wlasna koszule do rodzenia, czy lewatywa jest obowiazkowa, jak z porodem rodzinnyn czy sie placi czy nie czy trzeba wczesniej zglosic taka opcje. Wybaczcie ze tyle pytan, ale w

Re: porod na winiarach

na pytania z ankiety, co jest bardzo irytujące - szczególnie jak zaczęły się skurcze. Pytania w stylu: którą przychodnię wybierasz, wykształcenie Twoje i ojca dziecka, czy zęby zdrowe, itp. Mąż przy porodzie gratis -byle by nie przeszkadzał, ale niech będzie, jak nie on to ktoś bliski... Powodzenia

operacja zacmy w płockim szpitalu na winiarach (początek wątku)

czy to prawda ze trzeba czekac 2-3 lata na zabieg usuniecia zaćmy w szpitalu na winiarach i jesli kotoś chciałby sie podzielic spostrzezeniami i opiniami na temat okulistyki w Płocku byłbym wdzięczny.Czy mozna wykonac ten zabieg prywatnie i ile kosztuje jak długo to wszystko trwa i czy jest

Brak wynagrodzenia w płockim szpitalu na winiarach (początek wątku)

Witam serdecznie! Chciałbym zwrócić uwage, iz dzieją się rzeczy niepokojące w płockim szpitalu na winiarach. podobno część personelu niższego szczebla głównie salowe i pracownicy fizyczni nie otrzymają w lipcu wynagrodzenia za miesiąc czerwiec. Przełożeni na pytanie z jakiego powodu mają nie

Dwa razy rodziłam na winiarach i innego szpitala

bym nie wybrała bardzo dobra opieka w czasie i po porodzie, opieka noworodkowa także super. Wogóle może warunki na oddziale nie są tak komfortowe jak na kościuszki, ale dla mnie liczyło się to, że na winiarach są odpowiednie urządzenia gdyby z dzieckiem było coś nie tak, no i wspomnienia z

Re: Poród -który szpital?

ja rodziłam pierwszy raz na Kościuszki 2004r poniewaz mój lekarz tam pracował (Piechna)-faktycznie sale i inne detale nowe i super, teraz 2009 bedę rodzic na winiarach,Piechna jest na Winiarach i jest to dla mnie oczywisty wybór, chociaz wiem, że może go nie być przy porodzie

Ile biorą LEKARZE za poród na WIniarach? (początek wątku)

Co prawda termin porodu mam w kwietniu, ale muszę odłożyć wczeżniej pieniądze. Ile za umówienie porodu i swoją obecność przy porodzie biorą lekarze na Winiarach? Po przejściach przy moim pierwszym porodzie, opcja bez umówionego lekarza nie wchodzi w grę. Leczenie i rehabilitacja dziecka są dość

Re: Ile biorą LEKARZE za poród na WIniarach?

Rybko, w moim przypadku wyglądało to tak: pierwszy poród - rodziłam na dyżurze "mojego" lekarza - by przypadek, tak zdecydowała matka natura (wody mi odeszły...). Drugi poród - umówiłam się wcześniej, że rodzę na jego dyżurze - NIC nie płaciłam (poród wywoływany - przebicie pęcherza).

Re: PORÓD W SZPITALU NA KOŚCIUSZKI

Z tego co wiem na winiarach jest wielka lipa, o wiele lepiej jest to zrobic na kosciuszki

Re: PORÓD W SZPITALU NA KOŚCIUSZKI

aniele mądry wybór tylko na Kościuszki bo na winiarach rodzisz sama jeżeli nie zapłacisz, lekarz ma cię gdzieś i śpi sobie pijany. dwa razy rodziłam na Kościuszki i opieka była naprawdę profesjonalna, lekarze opiekuńczy , czysto miło i bez stresu. było to już jakiś czas temu, ale kochzna

poród w szpitalu

pięknie piszesz Fizula :) ja nie miałam tyle szczęścia a ostatni czyli 4 poród udręka od drzwi- "po co pani tak wcześnie przyjechała?" albo lekarz dyżurny - "po co poród rodzinny? lepiej na sali..." w trakcie- położna- "pani zarzyje lekarstwo(do dziś nie wiem co to było) pod język to będą

Re: PORODY W DOMU- WIELOMAMY

A u mnie było odwrotnie-pierwszy poród w domu, a reszta w szpitalu. Dobrze,że pierwszy w domu, bo te 20 godzin trudno byłoby znieść w szpitalu. Tańczyłam, jadłam, kąpałam się kiedy chciałam, nie było nacięcia, więc przy kolejnych porodach w szpitalu już im nie wypadało tego robić. Urodziła si

1 2 3 4 5 6