31 wyników w czasie 106 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ranking agencji nieruchomości w Warszawie

"codzienne zycie" posrednicy znaja doskonale przepisy wiedza co i jak, maja ogromna baze danych w ktorej maja tysiace ofert sprawdzonych przez posrednikow takich jak naprzyklad Ci z biura nieruchomosci polonium. za kazdym razem ewentualna prowizja jest placona dopiero po sprzedaniu wynajeciu lub

Re: ogloszenie wystawione przez agencje bez zgody

www.opodal.pl/blog/2010/12/08/Posrednicy-nieruchomosci-nadal-oszukuja.html Dodatkowo możesz postraszyć KOZą a jeżeli zawłaszczył sobie zdjęcia to jest już karalne. P. -- www.opodal.pl - ogłoszenia bezpośrednie oraz darmowa wycena nieruchomości po cenach transakcyjnych i ofertowych

Re: sprzedaż mieszkania bez pośredników i agencji

-> www.opodal.pl/blog/2010/08/25/Reportaz-o-tym-jak-biura-nieruchomosci-pozyskuja-klientow-i-ogloszenia.html Zobaczysz jakie rozwiązania wykorzystują posrednicy. -- www.opodal.pl - ogłoszenia bezpośrednie oraz darmowa wycena nieruchomości po cenach transakcyjnych i ofertowych

Re: Tecnocasa = same problemy - co z tym zrobić?

. Umowa wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności. wiec wytłumacze Ci łopatolicznie: Nie podpiszesz umowy przed oglądaniem w agencji nie możesz oglądać nieruchomości!!! Wszyscy inni posrednicy którzy Ci nieruchomość pokazują ''na gębę'' bez podpisania umowy przed oględzinami nieruchomosci

pośrednicy prognozują spadki cen mieszkań o 10%... (początek wątku)

cen używanych lokali nawet o 10 proc. przewiduje w tym roku część agencji nieruchomości. Taniej ma być także na rynku wynajmu mieszkań autor: Jakub Ostałowskiźródło: Fotorzepa+zobacz więcejZmiany na rynku nieruchomosci .pdf • Do takich wniosków doszli analitycy z wyszukiwarki

Re: Po co Wam w ogóle agencje nieruchomości??????

osobiście nie widzę sensu korzystania z usług agencji nieruchomości w obecnym ksztłacie i wszystkim to odradzam, przede wszystkim ze względu na horrendalnie wysokie opłaty, które w żaden sposób nie stanowią odzwierciedlenia wartości wykonanej pracy. I proszę mnie nie przekonywać, że jest do

Re: Założyć agencję nieruchomości czy nie?

a ja sprzedalem swoj dom w Anglii i agencja wziela 1%. panstow posrednicy przestance zaklinac rzeczywistosc, agentow bedzie coraz wiecej z roku na rok i ten jeden procent moze sie okazac gorna granica. Poza tym rynek zaczna przejmowac duze firmy a caly plankton sie rozplynie.

Re: biuro nieruchomości- jakie polecacie ?

Od wielu lat korzystam z uslug biur nieruchomosci,gdyz posiadam na terenie bydgoszczy wiele lokali uzytkowych. \Swoje nieruchomosci oglaszam w prasie i posrednicy sami do mnie dzwonia. Z tacji tego poznalam wiele biur nieruchomosci. Mowias szczerze brak kompetencji,niektorych pracownikow

5 powodów, dla których bessa (nie) musi nadejść

– ta wzrosla w tym roku o blisko 1000% (tak - prawie 10 razy) i wynosi za 50 m kw. prawie 900 zl rocznie! 6. do tego jeszcze pewnie prowizja dla agencji 2% Po podliczniu okazuje sie, ze jest to utracony zysk: 250 zl dzienie, 1750 zl tygodniowo, 7600 zl miesiecznie, 91 000 rocznie... Nie

Re: Ranking Krakowskich Biur Nieruchomości

jestem na etapie szukania drugiego mieszkania i natknelam sie na wymieniana juz tutaj tecnocase-maja duzo plusow-posrednicy dobrze poiformowani, dzialaja w danym regionie, wyszukuja naprawde duzo ofert. dzialaja podobno na wylacznosc ale udalo mi sie znalezc 'ich' mieszkanie na gratce, na

1 2 3