jak noszę ok. 1 h to mam migreny, bo mi spina mięśnie na szyi). Tylko kilka dni mogę powiedzieć, że było w miarę ok, więc wiem co czujesz :( Na Twoim miejscu kupiłabym dobry specyfik na kolki (ja używałam SabSimplex, ale podobno są też inne co się sprawdzają) - nam to życie uratowało! Jak miała ok. 2
trwa jakiś czas. Jak się o tym wie, to wtedy karmienie tez łatwiejsze. Na bolący brzuszek moim dzieciom pomagał sab-simplex
Qrwa! kupiłas dziecku orajelbaby na zęby, żeby nie bolały dziasla i sabsimplex zeby nie napier...go jelita, tak jak przy wyrostku? Czy siedzisz i płaczesz nad losem złym? A może ja mam Ci znaleźć, zamówić i dostarczyć do domu? -- „Jedynym sposobem walki z zarazą jest uczciwość”. Albert Camus
Dziewczyny pomóżcie! Moja 4,5 miesięczna córka przy każdym karmieniu piersią (w ciągu dnia) płacze, prostuje i podkurcza nóżki. Zaczęło się od momentu jak skończyła 3,5 miesiąca. Od jakiegoś czasu podaję sabsimplex ale poskutkowało tylko tym że rzadziej puszcza bączki. Dzieje się tak do momentu
Dziewczyny pomóżcie! Moja 4,5 miesięczna córka przy każdym karmieniu piersią (w ciągu dnia) płacze, prostuje i podkurcza nóżki. Zaczęło się od momentu jak skończyła 3,5 miesiąca. Od jakiegoś czasu podaję sabsimplex ale poskutkowało tylko tym że rzadziej puszcza bączki. Dzieje się tak do momentu
O, czyli to nie przypadek, ze moje dziecie po SabSimplex wrzeszczalo jak nigdy wczesniej. U nas dieta beznabialowa uratowala sytuacje. Bolesne gazy, bole brzucha, krzyki i skorupa na twarzy odeszly w zapomnienie. I zadnych kolek tez nie ma.
kolki jej przeszly polecam sab-simplex uratowal nas to codziennie z nia cwiczylam pare cwiczen pokazal mi rehabilitant jak ja nosic przebierać a reszte podpatrzalam na internecie i masaz shantala codziennie przed kapiela i dziecko już jest sprawne teraz ma prawie 7 miesięcy zaczyna już sama siedzieć
. I naprawdę nie czekaj tylko zamów te sab-simplex u nas po podaniu tych 15 kropli do każdego karmienia bardzo pomoglo wszystko ustapilo jak reka odjal,lakarka kazala 8kropli 4 razy i nic nie dzialalo myslalam ze to była strata pieniędzy az dalam ta jak tam pisalo
u mnie tak samo było pierw nan potem bebilon pepti to jej nie pasowalo az wkoncu nutramigen lekarka kazala dawac , dicoflor 5 kropli i sab-simplex polecam tylko u nas musiało być 15kropli do każdego karmienia tylko wtedy dzialaly mielismy espumisan ale nic nie pomagal.Mala tak samo po każdym
Ja też przez to przechodzilam zmienilismy mleko na nutramigen i krople sab-simplex polecam tylko 15 kropli do każdego karmienia tylko wtedy u nas działały i jak ręką odjal wszystko przez przeszlo a strasznie się męczyła bo po każdym karmieniu był przerazliwy płacz
Może tu? www.sabsimplex.info.pl/sklep/showProduct/6 -- Klikamy, klikamy