429 wyników w czasie 58 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Trudne niemowle

jak noszę ok. 1 h to mam migreny, bo mi spina mięśnie na szyi). Tylko kilka dni mogę powiedzieć, że było w miarę ok, więc wiem co czujesz :( Na Twoim miejscu kupiłabym dobry specyfik na kolki (ja używałam SabSimplex, ale podobno są też inne co się sprawdzają) - nam to życie uratowało! Jak miała ok. 2

Re: Noworodek - hurtowo

trwa jakiś czas. Jak się o tym wie, to wtedy karmienie tez łatwiejsze. Na bolący brzuszek moim dzieciom pomagał sab-simplex

Re: Rozwód

Qrwa! kupiłas dziecku orajelbaby na zęby, żeby nie bolały dziasla i sabsimplex zeby nie napier...go jelita, tak jak przy wyrostku? Czy siedzisz i płaczesz nad losem złym? A może ja mam Ci znaleźć, zamówić i dostarczyć do domu? -- „Jedynym sposobem walki z zarazą jest uczciwość”. Albert Camus

Koszmar przy karmieniu piersią (początek wątku)

Dziewczyny pomóżcie! Moja 4,5 miesięczna córka przy każdym karmieniu piersią (w ciągu dnia) płacze, prostuje i podkurcza nóżki. Zaczęło się od momentu jak skończyła 3,5 miesiąca. Od jakiegoś czasu podaję sabsimplex ale poskutkowało tylko tym że rzadziej puszcza bączki. Dzieje się tak do momentu

Re: 5 miesięcy i walka przy piersi

Dziewczyny pomóżcie! Moja 4,5 miesięczna córka przy każdym karmieniu piersią (w ciągu dnia) płacze, prostuje i podkurcza nóżki. Zaczęło się od momentu jak skończyła 3,5 miesiąca. Od jakiegoś czasu podaję sabsimplex ale poskutkowało tylko tym że rzadziej puszcza bączki. Dzieje się tak do momentu

Re: czy jedt sens odstawiac nabial?

O, czyli to nie przypadek, ze moje dziecie po SabSimplex wrzeszczalo jak nigdy wczesniej. U nas dieta beznabialowa uratowala sytuacje. Bolesne gazy, bole brzucha, krzyki i skorupa na twarzy odeszly w zapomnienie. I zadnych kolek tez nie ma.

Re: wzmożone napięcie i mega problem z karmieniem

kolki jej przeszly polecam sab-simplex uratowal nas to codziennie z nia cwiczylam pare cwiczen pokazal mi rehabilitant jak ja nosic przebierać a reszte podpatrzalam na internecie i masaz shantala codziennie przed kapiela i dziecko już jest sprawne teraz ma prawie 7 miesięcy zaczyna już sama siedzieć

Re: Bebiko pepti, wzdęcia

. I naprawdę nie czekaj tylko zamów te sab-simplex u nas po podaniu tych 15 kropli do każdego karmienia bardzo pomoglo wszystko ustapilo jak reka odjal,lakarka kazala 8kropli 4 razy i nic nie dzialalo myslalam ze to była strata pieniędzy az dalam ta jak tam pisalo

Re: Bebiko pepti, wzdęcia

u mnie tak samo było pierw nan potem bebilon pepti to jej nie pasowalo az wkoncu nutramigen lekarka kazala dawac , dicoflor 5 kropli i sab-simplex polecam tylko u nas musiało być 15kropli do każdego karmienia tylko wtedy dzialaly mielismy espumisan ale nic nie pomagal.Mala tak samo po każdym

Re: Kolka

Ja też przez to przechodzilam zmienilismy mleko na nutramigen i krople sab-simplex polecam tylko 15 kropli do każdego karmienia tylko wtedy u nas działały i jak ręką odjal wszystko przez przeszlo a strasznie się męczyła bo po każdym karmieniu był przerazliwy płacz

Re: emama z Niemiec

Może tu? www.sabsimplex.info.pl/sklep/showProduct/6 -- Klikamy, klikamy

1 2 3 4 5 6