40 988 wyników w czasie 511 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

sadzać, nie sadzać? (początek wątku)

mu sie rozwinie prawidłowo krzywizna...nam z kolei, zarowno pediatra jak i neurolog kategorycznie zabranial sadzania dziecka i to nie chodizlo o kornkretnie nasze-poprostu dopoki dziecko samo nie usiadze mowiono, ze nie sadzac nawet z podtrzymaniem...pamietam nawet ze jak zapytalam kiedys podczas

Re: sadzać, nie sadzać?

Nie wiem jak to wyglada z medycznej strony ale ja nie sadzalam mojego Mlodego na sile. Przyszedl czas ze sam usiadl, ja mu nie pomagalam. Niczego nie przyszpieszam, czy to chodzi o sadzanie czy np chodzenie. -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/961ltrd8fae5kcei

Sadza Sadza GKS...

Spoko Sadza ! Dzięki,że wracasz przy tobie ta nasza młodzież zdobędzie doświadczenie i podszkoli umiejętności by w 3 lidze sama mogła sprostać innym. Katowice Katowice GKS

Re: Sadza Sadza GKS...

Może ruch by go chciał, ale przecież oni już mają na tej pozycji Bartnika Zawodowca! co to szarpie grą jak pieron.

sadzać czy nie sadzać ? (początek wątku)

kiedy zaczęły siedzieć samodzielnie wasze pociechy i od kiedy (i czy wogóle) sadzałyście je z podparciem bądź miedzy poduszkami. moja mała ma 5,5 mc i bardzo chce siedziec, jak lezy delikatnie podwyższona to glowe trzyma jeszcze wyzej, byle samodzielnie. mam wrazenie ze sama nie usiadzie i

Re: sadzać czy nie sadzać ?

ja sadzam dziecko u siebie na kolanach i staram się opierać o siebie, ale on tak nie posiedzi bo prze do przodu, także siedzi a ja trzymam go pod paszkami. Ma 5 miesięcy. Czy można tak zrobić???

sadzać czy nie sadzać? (początek wątku)

Mój synek skończył w grudniu dwa lata. Nadal sika w pampersy. Bardzo bym chciała go nauczyć załatwiania się tam, gdzie należy. Nocnik mamy w wyposażeniu od dawna, Tadzik jednak siada niechętnie( czasem na siłę...) i rzadko coś z tego wychodzi. Od dwóch dni nie zakładam mu pieluchy( z jego inicjatywy

Re: sadzać czy nie sadzać?

Mój maluch ma prawie dwa latka, nie woła ża chce mu się siku ale jak go posadzę to zrobi. Początkowo też nie chciał siadać na nocnik. Zagadywałam go (np. sadzałam na nocnik i czytałam ulubioną bajeczkę), a gdy już zrobił zawsze go chwaliłam. Potem prosiłam by mi pomógł wylać siku do ubikacji

sadza, hloopaki, oj sadza...

kolesiow na intratne posady.... tylko tak czynia wszystkie bez wyjatku partie w PL.

sadzać czy nie sadzać? (początek wątku)

mam nie lada problem, mała ma 8 miesięcy, miesiac temu zaczęła dopiero przewracać się na brzuszek, ale jak posadzę ją to siedzi i nawet nie przewraca się do tyłu (sama z pozycji półsiedzącej też potrafi w wózku usiąść), tyle tylko, że nie wiem czy powinnam ją sadzać, czy nie powinna sama

Re: sadzać czy nie sadzać?

. Chodziła samodzielnie majac niespełna 13 miesiecy. Jesli sadzałaś dziecko na kilka-kilkanaście minut, to na pewno nic mu sie nie stało, nie martw sie. Mój bratanek zaczal sie przekrecac z pleców na brzuszek majac 11 miesiecy, 12 jak potrafił sam usiaść. Sadzano go czesto, a chodzic zacząl mając

sadzanie

Hej, przeczytalam taki watek na "niemowlakach", no i nurtuje mnie????!! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=17193878pozdrawiam,jola

Re: sadzanie

Hej! Miałam być teraz w kinie, ale się wczoraj rozchorzałam nieco (39.5 stopnia Celsjusza!) i powinnam teraz leżeć w łóżku i się kurować, więc będzie krótko. Jeśli chodzi o sadzanie, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony niby to logiczne, że dziecko samo usiądzie, gdy będzie na to gotowe

sadzanie

Hej, też nie sadzamy Julki na siłę, ale często siedzi na kolanach, lubi siedzieć przy stole, nosimy ją też w pozycji półsiedzącej, przecież w poziomie już jest za wielka. Co z folelikiem samochodowym, wykorzystywanym w domu (niemowlęcym)? Pozycja też jest siedząca. Nosidło w pionie? Leżec

Re: sadzanie

Przeczytałam te wypowiedzi na temat sadzania i raczkowania niemowlaków i osobiście myślę, aby tak do końca nie wierzyć temu wszystkiemu. Zdrowy rozsądek, intuicja oraz spojrzenie na to troszkę z przymrużeniem oka to moja rada dla wszystkich. I to nie odnosi się tylko do tych tematów, ale

Sadzanie

Ja tam Niuńkę sadzam, bo odkąd skończyła 6 miesięcy, zrobiła nam prezent i okazało się, że posadzona siedzi. :) Kiedy jakiś czas temu zobaczyłam, ze sama siedzi w wózku pod opieką Teścia, wyraziłam swoje oburzenie do chwili, kiedy ujrzałam, jak Maja sama się "odbija" od oparcia i siedzi

Re: Ale spokój..

Raczej bez podparcia nie radzę sadzać. Mati nawet przy próbach posadzenia nie posiedzi, bo się kiwa na boczki. Pozdrowionka :))) -- Mrówek-Pędziówek, czyli mój synek Mateuszek (24.11.2004) Sygnaturki wszystkich

sadzać? (początek wątku)

(nie wiem czy wystarczająco obrazowo to opisałam - mogę wysłać zdjęcia, jesli to pomoże). Uważam, że ta pozycja nie jest prawidłowa i nie zamierzałam sadzać synka... a na wczorajszej rehabilitacji pani rehabilitantka powiedziała, że synek powinien już siedzieć a tym samym ja powinnam go sadzać (z

Re: sadzać?

jestesmy po rozmowie z przełożonym rehabilitantek i dyrektorem szpitala... uff. pani doktor, podkreslajac w rozmowie ze mna swój 30-sto letni staż pracy stwierdziła, że: - dzieci podczas ćwiczeń płakały, bo płakać muszą, jest to zdecydowanie naturalna reakcja na "niewygodną" pozycję, - kiedyś nikt

1 2 3 4 5 6