52 wyników w czasie 56 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Sara Sharif

Pakistanu. Poszła do rodziny spróbować się dogadać, zamiast tego kochający braciszek ją zastrzelił. en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Samaira_Nazir Pakistanka w UK zamordowana przez rodzinę, bo chciała wyjść za

Indie: 100 najpopularniejszych imion żeńskich 2021 (początek wątku)

lata plasowała się na pierwszym lub drugim miejscu) 27. Saavi 28. Ahaana -3 29. Ayeza 30. Trisha 31. Mishka +29 32. Radhya 33. Mia 34. Samaira +18 35. Shriya -17 36. Garima 37. Isha -10 38. Siddhi 39. Jia 40. Anaysha -19 41. Kashvi +37 42. Advika 43. Misthi 44. Kuhu 45. Misha 46

Re: pytanie do lektorów szkół językowych

samaira napisała: > Tak można narzekać bez końca. Tam jest źle, tu jest źle, i td. Nie narzekam. Zadałam pytanie. Odpisałaś na wątek, mimo, że Twoja odpowiedź nie miała nic wspólnego z pytaniem. Byłam na tyle grzeczna, że odniosłam się do Twojej wypowiedzi i przedstawiłam swój pogląd na

Re: pytanie do lektorów szkół językowych

samaira napisała: > Po co pracujecie w szkołach językowych i podtrzymujecie to dziadostwo? Tym bard > ziej, mając działalność - to takie pole do popisu. Można uczyć w firmach, można > w domu, można salkę wynająć w szkole wieczorem za grosze i uczyć grupy. I żadn > ej

Re: Uczniowie: przyjaciele czy tylko kontrahenci?

Samaira - to może zaplanuj mniej albo więcej zadaj do domu? albo jedzcie na zmiany w trakcie nauki ;) ja tak mam z jedną uczennicą, jej mama często nas czymś częstuje (mam zajęcia u niej w domu). dziewczynce proponuję częstowanie się gdy coś tłumaczę, robimy reading czy listening, a sama jem jak

Re: Uczniowie: przyjaciele czy tylko kontrahenci?

Doczytalam wlasnie ze samaira ma praktyczny problem. Ile lekcja sie wydluza-tyle ile trwa przygotowanie herbaty czyli 5-7min?No nie widze problemu.Chodzi racej oto ze pani chce pogadac przy tej herbacie zupelnie towarzysko zdaje sie. Jest na to prosta rada umawiac uczniow przerwami nie dluzszymi

Re: stawki help!

chcesz dojezdzac a masz DG stawka ponizej 50 zl nie ma ekonomicznego sensu, chyba ze dojazd symboliczny albo w nietypowej porze. Samaira, ktora odbudowywuje swa dzialalnosc co roku od zera za te stawki albo jest geniuszem marketingu(prosimy o garsc dobrych rad), albo uczy tez i rosyjskiego. albo ma

Re: Jak daleko można dojeżdżać, żeby był sens?

Samaira, mieszkam 40km od Warszawy i raczej nie szukam klientów tam, ewentualnie w dzielnicach od strony mojego miasta, z dobrą komunikacją SKM. Nie jestem po anglistyce, mam CPE i 10 lat doświadczenia ( zajmowałam się tylko nauczaniem, nigdy nie było to dla mnie zajęcie dodatkowe, miałam

Re: Zaczynać nowe życie czy zostawić jak jest?

samaira napisała: > Dla mnie życie na zasiłku kiedy ma się siły pracować jest poniżające więc niepo > trzebnie mnie obrażasz. Ja mam wykształcenie i zamierzam zdobyć drugie. Przepraszam bardzo,nie zmaierzalem obrazac,ale jak wyobrazasz sobie studiowac w niemczech ,z czego chcesz

Re: Zaczynać nowe życie czy zostawić jak jest?

samaira napisała: > Bardzo dziękuję za odpowiedzi, za wskazówki. > Jeśli chodzi o mieszkanie - jest to własność siostry męża. Na alimenty też nie > ma co liczyć - bo mąż legalnej pracy nie ma od czasu do czasu coś remontuje u z > najomych... Boje się tylko, że będzie robić

Re: porządki w domeowej biblioteczce

samaira napisała: > Kupować podręczniki - TERAZ. Sprzedawać - Wrzesień-pażdz. Dokładnie tak. RObię tak samo. Kserówki, świstki i inne takie szpargały wywalam koniec czerwca/początek lipca. Mniejsze porządki robię też tak koło ferii zimowych.

Re: Syn 11lat nie chce chodzić do szkoły-już nie

Samaira, bardzo dobrze, że przeniosłaś syna do lepszej szkoły, kiedyś trzeba robić kroki do przodu =)) A synek się przyzwyczai, zobaczysz, za parę miesięcy nie będzie pamiętał o starej szkole. Dzieci już tak mają: są tradycjonalistami, ale szybko też zapominają o starych kolegach.

Re: Syn 11lat nie chce chodzić do szkoły-już nie

Samaira - jeśli jeszcze tu jesteś. Taka uwaga na boku 'myślenia pozytywnego'. Fajniejsze 'pozytywne myślenie' to np. takie ćwiczenie, że każdego dnia doszukujesz się chociaż jednej, chociaż minimalnie fajnej rzeczy. Niech to będzie, że dostał dobrą kanapkę. Albo, że nauczycielka się pomyliła i

Re: Nasze zarobki- MOMENT PRAWDY

może anglistów jest jak mrówków (jak piszesz), ale nie każdy ma te same umiejętności.... poza tym, tak jak samaira napisała, to kwestia reklamy. ja również nie mam problemów ze znalezieniem uczniów nawet teraz w kryzysie (odpukać!). jeden poleca na ogół drugiemu i tak to się kręci. jeden z moich

1 2 3 4