4 717 wyników w czasie 161 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

scalam

• dobry dentysta dla maluszka mamisia03 23.08.06, 13:27 + odpowiedz Potrzebuję namiary na sprawdzonego stomatologa dziecięcego(takiego z odpowiednim podejściem do małych pacjentów) --

"La Scala" (początek wątku)

Za wszelkie opinie na temat restauracji "La Scala" i "Brovaria" będę bardzo wdzięczna :-)

"La Scala"

Robiłem zaręczyny z moją dziewczyną.To co tu napisano wcześniej jest wierutną bzdurą.Jestem bardzo zadowolony. Ciekawe czemu jesli tam jest źle to dlaczego tak często pojawiają sie tam gwiazdy z pierwszych stron gazet np. Kombi, Stachurski czy Pazura.Ciekawe kto jest tak zazdrosny by takie głu

La Scala (początek wątku)

NIE MAM PYTAN DO TEGO ARTUKULU HEHE, NIEZLY SHIT TA RESTAURACJA:)

Scala Fahrenheita

Scala fahrenheita

Pragnąłbym zwróci uwagę, że w temp. 0 F woda jest już w stanie stałym (w STP, natomiast w temp. 32 F(oraz STP) występuje równowaga pomiędzy stanami skupienia, ciekłym i stałym, Wysterczy popatrze na: TF = (TC × 9/5) + 32(cytat z en

scalanie plików (początek wątku)

jak scalic pliki w total commanderze aby wypakowac archiwum???? z gory dzieki.

La scala (początek wątku)

uwielbiam chodzic do la scali na pl. Solny na lody i kawe. Ale obsługa jest tam KOSZMARNA, czy właścicielom nie zależy???? Chodzicie tam czasami?

Re: La scala

pracowalam w lodziarni La Scala przez trzy tygodnie.Tyle wytrzymalam. I nie chodzi tu nawet o prace przez 17(!!!) godzin dziennie ale o atmosferę jaka tam panuje. Mam 19 lat, jestem po dobrze zdanej maturze, obecnie na I roku na stosunkach międzynarodowych. Tacy ludzie do "magla" jakim jest

Scalam wątki

• Panie prezesie, pan nas obraża! jaromir_gazy 31.01.06, 15:38 + odpowiedz We wczorajszej Rzeczpospolitej, w dziale Warszawa, prezes SMB JARY, Ryszard Sołtysiak, zapytany o powód nieuczciwych rozliczeń zużycia wody na cele ogólne, oświadczył: "Nazwa "woda na cele ogólne" to

Scalam - na przyszłość proszę nie multiplkować

• Re: Co teraz zrobi nasza Komisja Rewizyjna? krzysztof.pecul 15.02.06, 20:43 + odpowiedz Chciałbym przypomnieć, że mając, jako Przedstawiciel (delegat na Zebranie Przedstawicieli), prawo i obowiązek rozliczania Zarządu i Rady Nadzorczej, złożyłem jeszcze 12.01.2006 r. na d

Scalanie kont

Przez pewien czas miałem okazję pracować w jednym z czołowych OFE i wielokrotnie miałem styczność z klientami, których konta zostały nieprawidłowo scalone w ZUS. Zarzut braku kompetencji i zaangazowania pracowników OFE jako przyczyny nieprawidłowego scalenia kont to conajmniej nadużycie. Jako osoba

dwa konta w ZUS (początek wątku)

. Przekazanie zaległych i rozpoczęcie przekazywania bieżących składek nastąpi niezwłocznie po scaleniu kont oraz ponownym przetworzeniu i rozliczeniu dokumentów ubezpieczeniowych. Obecnie w ZUS wdrażane jest stosowne oprogramowanie służące do interakcyjnego scalania kont ubezpieczonych." Tak więc

Wielka Scala (początek wątku)

trochę przypomina Wieżę Babel :)

Re: Wielka Scala

a mi trochę klocki lego -- Internet Explorer służy do przeglądania zawartości internetu z Twojego komputera i vice-versa KŁAMCA

Scalanie uczelni (początek wątku)

Rzucam pytanko do osób może znających temat. Ak. Medyczna rozpoczęła już scalanie swoich obiektów poprzez przenoszenie się do nowej siedziby na Gaj. Czy ktoś wie, kiedy zakończy się cały proces? Co z budynkami przy Curie? Co z budynkami przy Grodzkiej, Kuźniczej, pl. Nankiera, na Tamce

Re: Scalanie uczelni

Uniwersytet ma inną specyfikę i nigdy nie będzie (i nie powinien być), jak to mówisz, scalony w jeden kompleks. Jak byś chciał przykładowo przenieść do jednego miejsca ogród botaniczny, który stanowi praktikum dla studentów biologii roślin? Miejsca na taki "kampus" trzeba by szukać na peryferiach

1 2 3 4 5 6