Gość: ;] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.05, 15:10 NIE MAM PYTAN DO TEGO ARTUKULU HEHE, NIEZLY SHIT TA RESTAURACJA:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj