witam, czy ktos sie orientuje w ponizszej sprawie? brat jest w Wlk. Brytanii i ma telefon, ktory dziala na simie angielskim (siec orange), ja jestem w polsce i mam telefon w plusie - czy rozmawiajac, smsujac place jak za zwykla rozmowe/zwyklego smsa?
Płacisz jak za rozmowę międzynarodową.
Cytuje za PR Forum "Uruchomienie 42 połączeń kolejowych W pierwszym tygodniu października uruchomione zostaną 42 kolejowe połączenia regionalne. Będzie to możliwe dzięki przejęciu finansowania pociągów międzyregionalnych i międzynarodowych przez Ministerstwo Transportu i zaoszczędzeniu w związk
pomyslak w tytule - prosze o wykasowanie
zanim o jacku k bedziecie pisac to sie dowiedzce jaka byla jego dziewczyna Magda ś od tego zacznijce
nie masz sie kogo czepiać?nie może dziewczyna ułożyć sobie normalnego życia?każdy ma prawo do tego
na poziomie karty sim mojego telefonu komórkowego. -- Ogniu krocz za mną!
Zgadza się.
Nie wiem może mi sie zdaje, ale myśle, że te nowe simy są jakby to powiedzieć trudne! Nie wiem bo jeszcze ich nie mam, ale jak czytam o tych wszystkich rangach i tak dalej... mama nadzieję, że niedługo się przekonam czy to naprawde takie trudne. Pozdrawiam! Pa!
Ja sie czuje jak jakiś wyrzutek... ale bedę musiała cierpliwie poczekać do wakacji:) Powiedzcie czy są jakieś nowe interreakcje;)? A roboty? Fajne?????????:)
nczas.com/wiadomosci/azja/orwell-w-tajlandii/ Władze Tajlandji nakazują przybyszom używanie krajowej karty SIM. "Jak informuje serwis www.fly4free.pl, „karty sim umieszczone w telefonach turystów
Moim zdaniem niestety póki co nie wymyślono jeszce takiego kodu czy triku dzięki któremu można by zmienic smiowi imię. Ale to tylko moje zdanie. :-)
jak w temiacie gdzie mozna we wrocławiu dostac tornado sim lub x-sim lub pochodne o tym samym działaniu
ile kosztuje przycięcie sim na nano sim lub micro sim
Na micro dwa złote płaciłam na podmurnej