No to ładnie. Chyba dawno żadnej działki nie sprzedali:)))
a jaka była dokładna lokalizacja tej działki tak z ciekawości pytam bo się rozglądam, a ja znam przykład odmienny działka została sprzedana w józefowie za prawie 600 z metra ale przy uklepanej ulicy z mediami i kanalizacją na początku tego roku więc nie można upraszczać i generalizować rynku
gdyby jednak ceny spadały znacznie to spadały też ofertowe a nie tylko transakcyjne a tak nie jest, co do sprzedaży działek to zgodzę się że jest to zdecydowanie zły okres ale ja mam inny przypadek znam osobę która sprzedała w józefowie w dobrej cenie z metra działkę w dobrej lokalizacji bez
czy czymś innym co kilka miesięcy niech powstają następne nowe p-la w józefowie, dlaczego nie w michalinie ,qrcze????? niech powstają obrzydliwe supermarkety, a pan burmistrz niech wiedzie prym w tym mieście. mając obskurne centrum w michalinie i józefowie. i diabelnie marne warunki p
zobaczymy. dokładnie, czas pokaże. Moje przewidywania mogą rozminąć się z rzeczywistością. Ale na tyle bardzo wierzę w to co piszę, że sam sprzedałem działkę bo uważam, że dobrze na tym wyjdę. pozdr
Irol, ale wrzesień był pół roku temu :) a ceny ciągle rosną... Wiem, że Ty i Majka sądzicie, że można bez problemu kupić działkę w józefowie za mniej niż 300 zł/metr, bo portale, ogłoszenia itd. Problem w tym, że tych działek z portali i w agencjach już dawno nie ma w sprzedaży. Zadzwoń do
Mieszkaniec - chyba jednak straszna z Ciebie ciemna masa i nadal niczego nie rozumiesz albo jesteś z PiSu i wszędzie (gdzie Cię nie ma) na siłę dopatrujesz się przekrętów. Kto Ci broni uczestniczyć w publicznym przetargu i podbijać cenę? Uważasz że działki są sprzedawane po dumpingowych cenach
Problem widze gdzie indziej. O ile oczywiscie to ta sama dzialka i sprzeda sie za wyzsza kwote. Problem polega na tym, czemu miasto sprzedalo (zaoferowalo) dzialke w cenie X, skoro moze sie okazac ze daloby sie zarobic znacznie wiecej? Toz to niegospodarnosc w czystej postaci i strata srodkow
tereny "dla mnie", ponieważ jestem ciepłolubna. Ale zdaję sobie sprawę, że taka zacieniona działeczka może być dla kogoś innego ogromnym atutem. A z tym lasem to zobaczymy co będzie, na razie znika w zastraszającym tempie. Jeśli zostaną sprzedane jeszcze następne działki w stronę wału, to nie
Totalne kłamstwo !!!! W józefowie hirny buduje w oparciu o miejscowy plan, który przewiduje większe budynki , niż są budowane. Nie ma odwołań od pozwolenia na budowę. Po prostu klarowna sytuacja. Ponadto to są tylko dwupiętrowe domy, mniejsze od sąsiadującego TBS. Skoro budynki są zgodne z
, drobiazgi.Ta znajoma podobno zanim kupiła to poszła na budowę i spytała ludzi, czy inwestor płaci, odpowiedź była, że jak w zegarku, jakichkolwiek opóźnień.Właściciele podobno kiedyś pracowali w sektorze bankowym. I o dziwo podobno nie korzystają z kredytów. Myślę o józefowie, te domki wyglądają super