39 wyników w czasie 82 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kiedy Kawęczyńska poda wyniki rekrutacji?.... (początek wątku)

Dowiedziałam się, że szkoła NIE MUSI podawać wyników rekrutacji - ma tylko obowiązek odać w ciągu 7 dni od egzaminu czy dziecko zdało egzamin czy nie. Ale lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej - t się ukaże na prełomie lipca i sierpnia bo do 5 sierpnia maja czas! Nie rozumiem, dlaczego inne

Re: Rekrutacja do szkół OSM

i naciskać różne klawisze, ale ma znaleźć; jeśli dziecko słyszy - powinno przed egzaminem parę razy spróbować, zwł. sześciolatek). Na Miodowej są b.dobre zajęcia w tak zwanej "zerówce muzycznej" - prowadzone przez fundację przy szkole. Nie wiem, czy na Kawęczyńskiej też. Konkurs na MIodowej jest

Re: zmiany w szkolnictwie?

A nie, tak tylko na sobie się koncentruję ;-) Myślałam, że może jest ktokolwiek, kto wolałby takie rozwiązanie... Skarolina - właśnie, posyłałam dzieci do szkoły, nie mając pojęcia, że ktoś w trakcie zmieni reguły. Ale nie do końca system był zawsze taki, bo np. w Warszawie na Kawęczyńskiej i na

Re: Nowy warszawski trend

No to ja mieszkam na Szmulkach i fantastycznie mi sie tu mieszka,wszędzie blisko, bardzo dobra komunikacja,zero problemu z dostaniem sie do lekarza czy kiedyś jak dzieci były małe do przedszkola a okoliczny folklor mi nie straszny. Jeden dzieciak chodzi do szkoły muzycznej na Kawęczyńską a drugi

Re: Szkolna zagwozdka

Jak rozumiem ta muzyczna to na Kawęczyńskiej? Chyba bym się zdecydowała na nią. Wysoko w rankingach ( chyba 1 miejsce w 2013 w szkołach publicznych ). Zresztą dziecko chodzące do szkoły muzycznej popołudniowej mam mało czasu na kontakty z rówieśnikami bo i ćwiczenia i 3-4 popołudnia w tygodniu

Seminaria i warsztat Wolfganga Deussera (początek wątku)

warsztaty za każdym razem, kiedy tylko Wolfgang zawita do Polski. SPRAWY ORGANIZACYJNE : Warsztat i seminaria odbędą się w Szkole Muzycznej im. St. Moniuszki - Sala Kameralna (II piętro, po lewej) - Warszawa, ulica Kawęczyńska 23/25 (Praga-Północ, niedaleko Dworca Wschodniego). Wolfgang prowadzi

Re: Ktoś zaczął w tym roku naukę na Kawęczyńskiej

Zupełnie nie znam tej szkoły. Mieszkam w innym mieście, ale uważam, że uczeń nieaktywny ma takie same problemy w szkole muzycznej, jak w zwykłej lub mniejsze. Nauka gry na instrumencie to lekcje indywidualne, pozostałe odbywają się w małych grupach. Mój nieaktywny na lekcjach syn był takim

Re: ~~~~ Kawęczyńska - proszę o opinie ~~~~

: forum.gazeta.pl/forum/w,45595,74173361,74173361,KTORA_szkola_muzyczna_w_Warszawie_najlepsza_.html jest tam trochę o innych szkołach. -- www.inteligentny-projekt.pl/

~~~~ Kawęczyńska - proszę o opinie ~~~~ (początek wątku)

Witam jestem mamą 6 latki (rocznik 2004) która w tym roku rozpocznie swoją przygodę ze szkołą. Ponieważ do trzech szkół muzycznych w Warszawie mam podobnie daleko właściwie mogę moje dziecię posłać do każdej z nich: Miodowa, Krasińskiego, Kawęczyńska. Na tą chwilę wiem, że dziecię ma

Szk.muzyczna ul.Kawęczyńska W-wa, proszę o opinie (początek wątku)

Czy czyjeś dziecko chodzi/chodziło do tej szkoły? Umieściłam wątek na "starszym dziecku", ale (oczywiście!) admin mi go skasował, nie wypada pytać o szkoły na tamtym wątku! Mam pytanie: czy to dobra szkoła? Jak wyglądają egzaminy? Czy przyjmuje już 6-latki? Ile jst klas? Ile uczniów jest w

szk.muzyczna W-wa,Kawęczyńska, proszę o opinie (początek wątku)

Czy czyjeś dziecko chodzi/chodziło do tej szkoły? Umieściłam wątek na "starszym dziecku", ale (oczywiście!) admin mi go skasował, nie wypada pytać o szkoły na tamtym wątku! Mam pytanie: czy to dobra szkoła? Jak wyglądają egzaminy? Czy przyjmuje już 6-latki? Ile jst klas? Ile uczniów jest w

1 2 3 4