O jej piosenkach pisalam. Ale znam tylko kilka, ja wole katowac w kolko starocie, zamiast radia sluchac i byc na biezaco. Z nowosci np Steczkowskiej piosenke na eurowizje sobie wyszukalam, zeby wiedziec, o czym wszyscy gadaja. Jak dla mnie to gowno bez melodii. No ale szol zrobila, tanecznie super
Wlasnie wygooglalam sobie te piosenke. Justyna ma niewatpliwie wiele talentow, duzy plus za taniec, gre na skrzypcach, wybitny wokal. Natomiast utwor, no coz. Wielkie szol i swiatla. Wole sluchac piosenek kiedy rozumiem o czym sa. Tu zrozumialam tylko " gaaajaaaaaa" ;) Jestem laikiem wybaczcie🤷🏻
watch_you_want pa-szol_wont
Stephana, kiedym sie był po czął bawić ta ślachetną rycerską nauka puszkarską, tedym szol)ie dawał robie rozmaitych rusznicz na potrzebe swą właszną, i niektórym oszobom, Panom i paniethom do Li twy, Rusi i na Podole, tak ptaśnych rusnicz
Stephana, kiedym sie był po czął bawić ta ślachetną rycerską nauka puszkarską, tedym szol)ie dawał robie rozmaitych rusznicz na potrzebe swą właszną, i niektórym oszobom, Panom i paniethom do Li twy, Rusi i na Podole, tak ptaśnych rusnicz
szol-lom-z-rmRe: Szanujmy zlych " katolików", życząc im dobrze31.08.24, 18:56 Sami to propagujecie . Są już pomysły by ciała ludzkie traktować jak kompost nawóz ---------------------------------------------------------- Oszał, znowu ci "szajba odbiła"! "Są już pomysły by ciała ludzkie traktować
szol-lom-z-rm 31.08.24, 08:0 - jeśli mówi o chorobie zescojanstwid a la katolewica spod znaku tygodnika poezji.echnego to czarno to widzę ale jeśli faktycznie to nastąpi i tak uważa to z kolei obawiam się że red Staeiszynski długo miejsca w Tok FM nie zagrzeje
( czesc byla dzikusajaca), zaden nie wyrazil zainteresowania, nie bylo ani siku ani kupy, za to jak wyszli juz na swoim nowym miejscu to po godzinie, kuwety byly pelne a miski puste najwiekszy szol zrobila oczywiscie Krolowa ale zupelnie inna historia -- https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xe
Wylaczylam nord vpn i wyslalo sie, zara wkleje, to Moja awersja na temat Trumpa, nastalyzaczela sie jeszcze przed jego prezydentura, i umocila podczas jego kampanii wyborczej. Byl jakis szol z jego udzialem, dosc teatralny moim zdniem, gdzie rozni pindrzyli sie przed nim, a potem on krzyczal
ichi51e napisała: > Widziałam ostatnio taki filmik na TT że dzieciak płakał przyklejony do szyby że > by go wpuścić do domu a ojciec krzyczał “ja w twoim wieku to chciałem wyjść! Pa > szol won możesz wrócić na obiad!” > Filmik genialny tylko słabo go pisałaś, Chodziło o