Za złamany nadgarstek i ogólne potłuczenie ( motocykl ) dostałem 200zł. Jak usłyszałem to kazałem by se w dupę wsadzili. Przysłali na konto. Nigdy więcej NNW. -- Trzej jeźdźcy Apokalipsy - alzheimer, demencja, skleroza.
Ja w tym temacie Ci nie podpowiem, ale coś innego Ci podpowiem. Moja córka złamała kciuka. Leczyła się w prywatnej przychodni ortopedycznej. Za każdym razem brała rachunek imienny. Wszystko nam potem zwrócili z ubezpieczenia szkolnego. Sprawdź czy u Was to też działa, bo to mocno przyspieszyło
W Holandii jest dokładnie tak samo, można wybrać ubezpieczenie i składkę i co jest w tej składce zawarte. Płacimy w tej chwili ok 500 euro miesięcznie za 2 osoby, do tego jest obowiązkowy udział własny, 385 euro rocznie od osoby. Podwyżki też już ogłosili. Polisy mamy dobre, w zasadzie wszystko co
się nawet w okolicznych miejscowościach. Na wizytę kontrolną u chirurga ortopedy proponowali mi termin 8 tyg, więc pojechałam do PL i okazało się że miałam złamany nadgarstek. No i niestety w dużych miastach rządzi kasa - sąsiad powiedział ze w najbliższej przychodni nie ma miejsc, mnie zapisali od
Ale umowy są różne. Miałam sporo do czynienia w pracy z ubezpieczeniami pracowników, nie zdarzyło się żeby któremuś odmówiono wypłaty odszkodowania w przypadku złamania nogi czy skręcenia nadgarstka na prostej drodze. Co nie znaczy że każdy ubezpieczyciel będzie chętnie w takim przypadku wypłacał
kupować w ciemno ! ;] Jak chodzi o fabułę : Najpierw mamy bohaterki, lustrzane przeciwieństwa : Stephanie - filigranową, idealną panią domu jednorodzinnego, mistrzynię świata w matkowaniu synowi i każdemu innemu dziecku, grzeczną i nerwowo pilnującą, by przypadkiem kogoś nie obrazić albo nie złamać
diagnozy (że nic) dziecko podniosło jakiś stołeczek i syknęło z bólu. Natychmiast RTG i ręka złamana w kości nadgarstka, gips na 3 tygodnie. Już nie pamiętam szczegółów złamania, nie kojarzę która to kość, ale ponoć taka, że nie będzie widać tego na zdjęciach RTG za parę lat. Czyli też czekałam 2, a
- ... www.warta.pl/documents/10157/916069/Tabela%20norm%20procentowego%20uszczerbku%20na%20zdrowiu%20NNW.pdf pkt.131.Skręcenie, zwichnięcie w obrębie nadgarstka, złamanie kości nadgarstka
Witam, mam podobną sytuację, w lutym tego roku złamałam łszon kości ramiennej lewej, leżałam 6 dni zanim mnie złożyli,umieścili płytke o długości ok 13 cm i 7 śrub. Nie prostuję nadgarstka, nerw promieniowy uszkodzony, ale nie wiem czy przez złamanie czy podczas operacji, bo miałam gips załozony na
Witam wszystkich. Chciałbym opisać mój przypadek. 3 lata temu miałem wypadek na motocyklu. Nie z mojej winy. Samochód zajechał mi drogę w wyniku czego miałem złamane nadgarstki, bark, przedramię i nogę. Ubezpieczyciel ocenił moje obrażenia na niewielką ilość % przez co dostałem ubezpieczenie
Gość portalu: Niezalezny napisał(a): > Wiesz co to Jest Suma Ubezpieczenia na Dożycie? Nie jestem naganiaczem tylko klientem > Amplico . W swojej polisie mam składkę 4600 rocznie na 20 lat czyli wpłacę 92000 a Sumę > ubezpieczenia na dożycie mam 116000 więc zyskam 24000 Ekhem