Witam Pytanie z cyklu be odpowiedzi. Co wybrać Varadero SD01 czy SD02 po 2003 roku. Wiem o różnicach (wtrysk, 6 biegów)ale jak to ma się do eksploatacji? 6 biegów ale w testach skrzynka oceniona słabo. Że neutrale tam gdzie ich być nie powinno, ze biegi wypadają. Tak samo było z 5 biegową
Witaj Inko, Varadero to waska, podluzna wyspa dlugosci ok. 19 km polaczna krotkim mostem z glowna wyspa tworzac polwysep. Glowne zrodlo wymienialnej waluty dla turystyki kubanskiej. Dwa posterunki przy jedynej drodze do i z Varadero skutecznie uniemozliwiaja dostep nie zatrudnionym tam
tyle że Varadero to nie Kuba...
Zawsze sprawdzaj pisownie miejscowosci do ktorej chcesz lecieć. Mozesz wylądować na Białorusi. Varadero to kubańskie getto turystyczne. Rafa jest srednia. Nieporównywalna do australijskiej, meksykańskiej, egipskiej. Pływanie z rekinami ubogie za które płaci się drogo. Jeżeli będziesz się jeszcze
W samym Varadero to faktycznie nie ma w zasadzie nic do zwiedzania ale na Kubie jest mnóstwo wspaniałych miejsc do zobaczenia chociażby Hawana i Trynidad. Kuba jest przepiękna! Samo Varadero ma bardzo ładną, długą plażę. Z rafami kiepsko- do snorklowania polecam raczej Meksyk (np. Cozumel) lub
Przeciez ja właśnie o tym. O miłości i psychologii. Seks oralny bez gumy i z połykiem jest tego ptwierdzeniem. To twój temat. – Kim jest twój chłopak? – Niestety nikim i nikim nie będzie. – Kochasz go? – Nie mogę kochać chłopaka, który jest nikim. – A mnie koch
Co to znaczy, że ktoś jest nikim ? Ja tego nie rozumiem, bo przecież każdy jest kimś. No chyba, że akurat nie żyje :)
Poszukuję właścicieli hond varadero ze Śląska i okolic w celu wspólnych wyjazdów turystycznych.
Widzę , że marnie będzie z kompanem na varadero :(.
Bardzo proszę o nowe opinie o tym hotelu.
Siemanko Wszystkim! Potrzebuję info na temat Viaderka 2001. Ciekawi mnie jaki jest tylny amortyzator, czy montowali już innego typu niż w '99? No i podzielcie się wiedzą na temat tego rocznika. Szynszyll, co powiesz na 6.000 euro za to cudo? Pozdrawiam - Kolec.
up -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html
samolotu polecimy, a tego niestety w biurze podrozy nikt mi powiedziec nie potrafi ;/ Prosilabym rowniez o informacje dotyczace samego Varadero i hotelu Paradisus Varadero. I inne ciekawe rzeczy, szczegolnie takie 'z zycia', ktorych nie mozna wyczytac w przewodnikach. :) Lecimy 30.04 i juz powoli
Na Kubie, w Varadero bylismy na poczatku grudnia 2007. Teraz pewnie sie tam troche zmienilo po reformach Raula. Nieststey lecialam z Berlina wiec o locie z Londynu nie moge Ci nic powiedziec. Varadero jest bardzo sympatyczne. My mieszkalismy zaraz za miasteczkiem w hotelu Arenas Blancas. Po
'Świecki' witraż w centrum handlowym dla turystów (takim kubańskim Pewex'ie). Miejscowi raczej tam nie kupują z powodu drożyzny i przyjmowania tylko waluty turystycznej (pesos convertible, taki odpowiednik dawnych bonów PKO).Witraże jak widać już niszczeją (podklejone taśmami z drugiej strony).