kolec1967
29.01.05, 13:19
Siemanko Wszystkim!
Potrzebuję info na temat Viaderka 2001.
Ciekawi mnie jaki jest tylny amortyzator, czy montowali już innego typu niż
w '99?
No i podzielcie się wiedzą na temat tego rocznika.
Szynszyll, co powiesz na 6.000 euro za to cudo?
Pozdrawiam - Kolec.