Gość: Szanel IP: 83.238.200.* 12.01.11, 15:32 Mam pytanie :) Czy ktoś był w tej miejscowości. ? Jak tak to czy są tam jakiekolwiek rafy koralowe .? [ do snorkelingu ] oraz Czy ktoś był na wyciecze -pływanie z delfinami - Jak wrażenia.? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: raul castro Varadero! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 08:40 Zawsze sprawdzaj pisownie miejscowosci do ktorej chcesz lecieć. Mozesz wylądować na Białorusi. Varadero to kubańskie getto turystyczne. Rafa jest srednia. Nieporównywalna do australijskiej, meksykańskiej, egipskiej. Pływanie z rekinami ubogie za które płaci się drogo. Jeżeli będziesz się jeszcze wahał - leć do Meksyku. Odpowiedz Link Zgłoś
anna_mia Re: Varandero 14.01.11, 13:26 Jesli chodzi Ci o Varadero na Kubie to polecam jak najbardziej! Co prawda turystow moze byc multum (chociaz jak ja bylam to nie bylo prawie wcale...) Ale plaza jest przepiekna! Poza plazowaniem niewiele jest tam do robienia/zwiedzania wiec wez to pod uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia2 Re: Varandero IP: *.internetia.net.pl 14.01.11, 16:02 W samym Varadero to faktycznie nie ma w zasadzie nic do zwiedzania ale na Kubie jest mnóstwo wspaniałych miejsc do zobaczenia chociażby Hawana i Trynidad. Kuba jest przepiękna! Samo Varadero ma bardzo ładną, długą plażę. Z rafami kiepsko- do snorklowania polecam raczej Meksyk (np. Cozumel) lub Malediwy. Odpowiedz Link Zgłoś