Na przykładzie VW stała się rzecz niesłychana. Zamiast typowego zniemczenia wszystkiego co znajdzie się w zasięgu wypływów teutońskich doszło do zchińszczenia (sinologizacji?) ikony niemieckiego Autobau a wszystko to co w niemieckiej motoryzacji było najlepsze przejmują Niemcy Dalekiego Wschodu, czy
a kto ci ukradl rozum, dziecino Piasta Kolodzieja?
VW to volks wagen ale nie dla NAS u nas on stoi wyzej -- W naszej świadomości i w wykoniu.... i się nie dziwię......VW to są bardzo dobre samochody,świetnie wykonane,ładne i etc... tylko są za drogie i Co poniektóych to boli aż tak bardzo ze daja sobie upustu na tym forum....... POWIEM
Re:Autor: knurzynski Data: 17.09.05, 13:20 .. skoro jest tak jak piszesz to teraz wiem dlaczego stosunkowo nowe auta 5-6 letnie którymi polscy turysci przyjezdzaja nie wygladaja lepiej niz szwedzkie 10-15 letnie auta , trzeba sobie uzmyslowic ze oszczedzajac na czesciach,oleju,filtrach i
Ein Volks, ein Reich, ein Miller... na szczęście to już jest passe.
Skoda wziela sie za produkcje rowerow. Ale sie ubawilem. Widze, ze ta prezna firma motoryzacyjna z tradycjami zaczyna dzialac w mysl hasla: "skoda fabia dla tatusia, rower bronek dla synusia, wrotki halinki dla corusi i szmaticzka do mycia garow dla mamusi". Ludzie, czy was to naprawde nie s
Wiele firm produkuje różnego rodzaju produkty pod jedna marka /w branży auto - moto/ - chocby Peugeot prawda? /Rowery, skutery/. Nie ma w tym nic złego. Skoda ma dobrze przemyślaną strategię marketingową, ktorej można nie lubić, uważać ja za festyniarską, itd, ale trzeba przynac, że jest bardzo
ehehehheeeheheheh
inne... w tym jest to ok, ale co innego już nie bardzo, w tamtym znowu inne rzeczy cacy ale coś tam... Aż w końcu wypuścili Volks-Tablet, tablet dla "ludu"... a może zaczekać, aż pójdą z ceną w dół... https://www.bilder-hochladen.net/files/jvi6-b9-28f0.jpg
Tablet kupiłem córce, a sobie czytnik e-booków i jestem z niego bardzo zadowolony:-) -- "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" Nietzsche forum.gazeta.pl/forum/f
qrva ze zwykly pajac moze napisac post zatytuowany- mam was w doopie - a wy jak hieny rzucicie sie do tej dyskusji.Sluchaj ciulu Polakow nie spotkales bo jestes volksdojczem kapito?
nie powinien nosic polskiego nazwiska.SCHWEINEREIN TO RODOWE NAZWISKO TEGO DUPKA.
z Sosnowca?,,,,hehehehe
.. mysle ze niektorzy uzywaja zwrotow ktorych nie rozumieja !!! .. swoja droga nie powiedzialbym ze Szczecin swoj wizerunek zawdziecza niemal w calosci akurat niemcom .. choc niewatpliwie oni spwodowali ze gwiazdisty typ miasta ( kopiowany na Paryzu ) stal sie modny, ale nie oni wymyslili ten t
Heidelberg, wspaniale miasto... euroszkola33.webpark.pl/niemiecki/heidelberg.jpg idelberg, jedno z najpiękniejszych miast niemieckich, leży przy ujściu Neckaru z gór Odenwaldu do niziny Renu, otoczone ruinami za
Ty mi da, Ty mi da, Ty mi da banana ...