nie podoba mi sie zmienianie nicków itp, ale co do Twojej wypowiedzi stane w obronie coco.roco, bo ona kupiła BI ode mnie roczny prawie wózek,a w wiec nie taki znów najnowszy ;) Korespondowałyśmy jakoś 2 miesiace temu jak wystawiłam BI na sprzedaz i przełożyłysmy transakcje na poźniej z wiadomych na
nie kupila wózka wczesniej, poprostu przełożyłysmy temat na 2 miesiace. a zdjecia mojej 4 latki w BI tez robilam. wiesz zakup wozka to tez czesto kwestia ceny.. -- http://lilypie.com https://lb5f.lilypie.com/iboXp1.png http://lilypie.com https://lb2f.lilypie.com/CkWJp1.png
Hej, mialas b smarta i elita i buzza chyba, możesz mi porównać jakość jazdy i komfort pchania b smarta do elita i/lub buzza? Potrzebuje cos z siedziskiem w moja strone z dużą budą i koszem za niepowalającą cene, nic ciekawego używanego nie ma w mojej okolicy a zależy mi na czasie wiec rozwazam b sma
Wiesz ja buzza bardzo nie polubiłam. ciężko mi się go składało przez tą "sprężyne gazową" prze którą się sam rozkłada, poza tym miałam go w zimie a jak wiadomo buzz jest mało osłonięty daszek płytki, kosz na zakupy mały i ogromna folia której nie ma gdzie trzymać .... B-smarta polubiłam, bardzo dob
Bardzo polecam zakupy u tych dziewczyn - szybko, sprawnie, uczciwie.
wiedzma000 przecież zażartowałam:D "Stare" forumki rozumieją mój styl pisania :D:D:D ;)
a ja polecam wiedzma000 i sztucznamrowka. :) i z zakupow to jeszcze spiworek od monika_kas :)
wiedzma000 napisała: > jak ich nie lubie tak wzięłabym chustę wezmę chustę lub nosidło wezmę ale wózek też
wiedzma000 napisała: > Podnosze temat. Naprawde nikt nie montował BS tyłem z przodu ? Montował, montował. Poprosimy fotki odnoszące się do pytań.
wiedzma000 a możesz zmierzyć wysokość elita w najwyższym punkcie przy rozłożonej budzie, ile cm ma od ziemi? -- Wiktor 1.2009 Zuzia 3.2014
Tak właśnie zrobię ten Toro zawrócił mi w głowie i na wakacje na pewno kupie , a teraz przymierze się do Quinny Wiedzma000 ma do sprzedania a potem się zobaczy
ekstra :) Dobrze, że nie negocjowałam :) wiedzma000 napisała: Zaznaczam że problemy z policją grozą > mi utratą pracy.
wiedzma000 napisała: > ty, to jednak allegro coś daje bo trzeba mieć konto potwierdzone na adres kores > pondencyjny choć można podać jakiś inny ale i tak zostanie ślad > > jedyne bezpieczne rozwiązanie to siatka znajomych w całym kraju gotowych odebra > ć dla ciebie