A ja pamiętam jeszcze jeden text. To było na początku relacji z meczu Anglia- Polska(bodajże tego, w którym bramkę strzelił Marek Citko), kiedy mozna było usłyszeć: "Dobry wieczór. Ze stadionu Wembley wita Państwa Dariusz Ciszewski":)
ja pamiętam jeszcze jedną wypowiedź pana Szpakowskiego,kiedy to przywitał się z telewidzami przed meczem "Dzień dobry wita państwa Dariusz Ciszewski a następnie wspominał znakomitego komentatora.Pozdrawiam.
witam,bardzo prosze o namiary na tego lekarza...
WITAM. TROSZKĘ MI SIĘ NUDZI;) DARIUSZ, 23cm;) BRUNET. CZEKAM NA CIEBIE KOBIETO.
bambambino napisał: > WITAM. TROSZKĘ MI SIĘ NUDZI;) > DARIUSZ, 23cm;) BRUNET. > CZEKAM NA CIEBIE KOBIETO. Nie drzyj się, z łaski swojej, bo żadna Cię nie zechce... -- Life's a journey, not a destination.
Witam. Czy wie ktoś coś na temat doktora Dariusz Wala? Dziewczyny proszę o odpowiedź.
Witam!!! D.Wala jest świetnym specjalistą i przyjmuje w poniedziałki i środy w Lublińcu ul. Staszica tel.351 02 60
Witam mam pytanie czy ktoś z mieszkańców Ciechanowa leczył się na przepuklinę kręgosłupa u Pana Dariusza Galardziak i czy te leczenie odniosło pozytywny skutek.
Witam, Czy któraś z Was prowadziła ciąże u dr D.Pietrasika w centrum med. Promedis przy ul.Prostej? Bardzo proszę o Wasze opinie . Pozdrawiam
Witam!!!! Czy któraś z Was miała 'do czynienia'z dr. Dariuszem Wydrą z Gdańska??? Jeśli tak,to dajcie znać co o Nim sądzicie!! Z góry dziękuję!! ;)
Witam sąsiadów!!! Ostatnio w skrzynce pocztowej znalazłem awizo na przekaz pocztowy dla Dariusza Baja na adres Sadowa 14/31. Adres jest błędny, więc proszę o kontakt osobisty lub przez forum. Pozdrawiam wszystkich
Witam. Czy zna ktoś dr Dariusz Kryńskiego. jest chirurgiem i wykonuje zabiegi hemoron. Interesują mnie opinie o nim i ew. o tym zabiegu wykonywane przez niego. Serdeczne dzięki z góry za info :-)
Witam Szukam kontaktu z PAnem Dariuszem Majcherkiem z Gdańska.Stary numer nie odpowiada, nowego nie mam a chciałbym wiedzieć co się z facetem dzieje.Jest moim dalekim kuzynem jak ktoś coś wie to proszę pisać na samki3@neostrada.pl z góry dzięki