Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Złotousty Szpakowski

    IP: *.serwery.pl 17.03.04, 13:36
    wisła gol lalalala
    Obserwuj wątek
      • Gość: Hollow Re: Złotousty Szpakowski IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.03.04, 13:43
        Dodam kilka od siebie :

        "Rzut wolny ...Mcallister !! Mcallister strzelcem bramki !
        Tak , chyba jemu to zaliczą , bo gol był samobójczy ! "

        "Jedyne co zmienił Hyppia w porównaniu do poprzedniego sezonu to koszulkę."

        "Jeżeli mówimy o polskich akcentach , to nie sposób wspomnieć Zbyszka Bońka"

        "Miłe złego początki i radosny koniec"
        • Gość: fan Re: Złotousty Szpakowski IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.03.04, 15:05
          facet jest daremny.Nie pamiętam ile meczy oglądałem bez fonii żeby nie słuchać
          bełkotu "Rybiego Oka".
        • Gość: Yalo Śmieję się do dziś... IP: 213.25.96.* 05.05.04, 17:13
          ...z wyjaśnienia pana Darka jak nie mógł wyjechać z wioski olimpijskiej w
          czasie igrzysk w Atlancie - bo był TRAFIK NA HAJŁEJU :-)
      • Gość: wlodek Śmiejecie się z Darka IP: *.acn.waw.pl 17.03.04, 13:44
        Śmiejecie się z Darka, a samo walicie takie błędy: "W 56. minucie goucie na
        wszelki wypadek podwyższają na 3:1"
        Nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi.

        A poważnie, to myślę, że ta przerwa w komentowaniu meczów wyjdzie Darkowi na
        zdrowie. Bo chyba wielu denerwowały monotonne statystyki i podsumowania meczów
        tuż po rozpoczęciu drugiej połowy.

        Powodzenia
      • Gość: desperac Oj, Było wesoło IP: *.tpnets.com 17.03.04, 14:18
      • Gość: szaciej Re: Złotousty Szpakowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.04, 15:09
        ja pamiętam jeszcze jedną wypowiedź pana Szpakowskiego,kiedy to przywitał się z
        telewidzami przed meczem "Dzień dobry wita państwa Dariusz Ciszewski a
        następnie wspominał znakomitego komentatora.Pozdrawiam.
      • Gość: m04 Re: Złotousty Szpakowski IP: *.lublin.mm.pl 17.03.04, 15:40
        "Dzień dobry Państwu. Ze stadionu Wembley wita Dariusz Ciszewski."

        "Koniec pierwszej połowy na Wembley. Wszyscy kibice udają się do bufetu."

        "Hagi ucieka tam z nogami."

        "Wtedy po raz pierwszy zastosowano nagłą śmierć całego zespołu."

        "Wynik jest bez wątpienia bezbramkowy."

        "Aż starch pomyśleć, co by było, gdyby strzelała celnie."

        "Ten zawodnik mieszka z własną rodziną i własną matką."

        "Piłkarze zawodników Brazylii grają bez przekonania."

        "Bierhoff atakowany przez Pupiego."

        "Nagłym zwodem zmylił swoich kolegów nie chcąc być stratowanym."

        "Nigeryjczycy są bardziej szybsi od Bułgarów."

        "W Szwecji jest niewiele klubów, które sięgneły po europejskie trofea, myślę o
        tych klubowych trofeach."

        "Gdyby nie skłonność do zapisania bramki na swoje konto, Milan mógł prowadzic
        już 3:1."

        "Anglicy grali już z Gascoignem, ale ten był jeszcze od dalekiej formy."

        "Piłkarz polewa sobie wodę głową."

        "Oczywiście żartuję, mówię poważnie."

        "Miłe złego początki i radosny koniec."

        "Grał w meczu towarzyskim w mieście, w którym urodził się dwa tygodnie temu."

        "Ta bramka nie mogła być uznana, gdyż - jak widać w powtórce - bramki nie było."

        "Trzech zmian dokonał arbiter Brazylii prowadzący drużynę Jamajki."

        "Mirosław Trzeciak zdobył gola po indywidualnej akcji całego zespołu".

        "Ten stadion na bardzo piękną architekturę w stylu wanny – robi wrażenie!"

        "Przy piłce "Zizou", bo tak ma na drugie imę ten genialny Francuz."

        "Sędzia przedłużył dłużej połowę o 4 minuty, więc tyle to potrwa sekund - 360".

        "Wielkie święto na stadionie, który został odbudowany, zniszczony i
        zbombardowany przed sześcioma laty."

        "Fatalna interwencja Matyska...Matysika."

        "Zawodnicy grają samodzielnymi akcjami, jak im nie wychodzi, to próbują w
        pojedynkę."

        "Bracia bliźniacy Frank i Ronald de Boerowie, z których większość gra w
        Barcelonie."

        "A jednak była bramka. No, niech będzie, mamy 1:0."

        "Popatrzył Majewskiemu głęboko w oczy, czy nie ma tam wstrząśnienia mózgu".

        "Niemcy często zmieniają pozycje, ale nie mogą zadowolić trenera."

        "Faul! Za wysoko uniesiona glowa zawodnika!"

        "Te Igrzyska kosztowały 2 miliony dolarów, z czego 300 milionów wydano na
        bezpieczeństwo."

        "Schodzi na noszach."

        "Popatrzmy wspólnie z telewizorami, jak koszykarze Zeptera zdobywali
        mistrzostwo Polski."

        "A teraz podziękowania dla tych, którzy byli tym trzynastym lub jak kto woli -
        dwunastym zawodnikiem."

        "Kipketer przyzwyczajony jest do biegania boso. On tak biega u siebie w domu"

        "Wspaniale, płasko po ziemi w górny róg bramki".

        "Mają nawigatorów, którzy przekazują im informacje prosto na uszy."

        "Nie stanęli na wysokości swoich możliwości."

        "Sędzia sygnalizował spalony, ale chyba bardziej sygnalizował rękę."

        "Alan Shearer, dla którego treścią życia jest futbol, nawet maturę ustną z
        polskiego zdawał z futbolu. Po prostu opowiadał o fascynacji tą dyscypliną...
        Oczywiście Alan Shearer maturę zdawał z języka polskiego, a nie z
        angielskiego."




      • sectah Nareszcie 17.03.04, 16:16
        W końcu!!!!! Bo ten Basałaj to komentował jakby był na innym meczu, a Darek to
        klasyka, w dodatku jest wesoło; Dodaję kilka moich ulubionych "złotych ust"
        darka, obnażających niemoc biało-czerwonych w połowie lat 90tych;
        1. "Nasi sprawiają wrażenie jakby piłka im przeszkadzała"
        2. " Wałdoch... Błąd.. i niestety"
        3. "Zamieszanie w polu karnym, gdzie jest piłka?? .. W naszej bramce:(
      • Gość: pablooo Re: Złotousty Szpakowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.04, 16:53
        Mnie w szpaku najbardziej irytuje jego stronniczosc... jak gra brazylia czy tez
        real chuop nie umnie zachowac obiektywnosci i pieje z zachwytu nad byle czym,
        osobiscie mnie to drazni ale trzeba mu przyznac ze potrafil stworzyc klimacik
        • Gość: mrx [...] IP: *.filus.edu.pl 17.03.04, 17:19
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Logos Re: Złotousty Szpakowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.04, 18:42
        Ja Szpakowskiego lubię także za te "złote usta". A tak naprawdę to nie ma w
        Polsce lepszego komentatora. Nikt tak jak on nie potrafi się meczem ekscytować.
        a w komentarzu nie liczą się statystyki i znajomość wszystkich poprzednich
        zespołów każdego piłkarza, ale umiejętność stworzenia atmosfery, klimatu i
        oddania emocji. I tylko Szpakowski potrafi to doskonale! Zawsze jak powie coś
        głupiego, to tylko dlatego, że ponoszą go emocje. Przecież ten facet świetnie
        zna się na sporcie, ale jest nie tylko dziennikarzem, ale również kibicem.
        Dlatego czasem coś palnie, ale również dlatego jest najlepszy.
        A jeżeli chodzi o stronniczość, to tak naprawdę każdy komentator jest
        stronniczy, jeden lubi MU, inny Real. Na to nie ma siły.
        Pozdrowienia dla Szpakowskiego i życzenia, żeby komentował wszystkie mecze
        Polaków!
      • Gość: Bryx I o to chodzi! IP: *.euroweb.ro 17.03.04, 19:08
        Szpakowski jak nikt potrafi stworzyć specyficzną, lekko dramatyczną atmosferę.
        Nie ma nic gorszego niż bezbłędny, idealnie bezbarwny komentator. Darek, dzięki
        za wszystkie te "potknięcia" i prosimy o jeszcze!
      • Gość: dsfs Re: Złotousty Szpakowski IP: 81.15.135.* 17.03.04, 20:08
        ROTFL na maksa, Monty Pythony mogą mu buty czyscic,he he
      • Gość: sf Dariusz Ciszewski IP: 212.14.60.* 17.03.04, 21:39
        A ja pamiętam jeszcze jeden text. To było na początku relacji z meczu Anglia-
        Polska(bodajże tego, w którym bramkę strzelił Marek Citko), kiedy mozna było
        usłyszeć: "Dobry wieczór. Ze stadionu Wembley wita Państwa Dariusz Ciszewski":)
      • Gość: Pafcio Re: Złotousty Szpakowski IP: *.pul.tke.pl 17.03.04, 23:11
        Tylko ten, co nic nie robi sie nie myli.
        Bardzo sie ciesże ,że znowu usłysze Szpakaowskiego. Dla mnie ten facet to taka
        instytucja, jak dla mojego ojca był Ciszewski. mecze Polaków utoższamiam ze
        Szpakowskim. Owszem myli sie czasami ale....guru polskiego dziennikarsta ś.p.
        Ciszewski tez to robił. Poza tym facet potrwfi stworzyć atmosfere wokół meczu.
        Ci nowi jak Jasina tego nie potrafią. Są poprawni - to fakt ale nic ponadto.
        Brakuje im tego błysku , który ma Szpakowski.
        PANIE DARKU DZIĘKUJĘ I PROSZE O WIĘCEJ. Brakowała mi tego pańskiego: A teraz
        dokonajmy krótkiego "resume"
        Pozdrawiam.
      • Gość: Przybyl Re: Złotousty Szpakowski IP: 217.153.157.* 18.03.04, 09:12
        Nareszcie na www.hattrick.org beda nowe komentarze meczowe!!!
      • Gość: biegły Re: Złotousty Szpakowski IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.03.04, 09:24
        A dla mnie największym hitem był mecz Wisły Kraków z jakimś słabiutkim
        zespolikiem w pucharze UEFA. W polu karnym podcinany Żurawski, sędzia gwiżdże,
        a Darek ze spokojem stwierdza,że zółta kartka dla polskiego napastnika za
        symulowanie faulu. Tak się chłop zdziwił,aż przez trzy minuty zamilkł, po czym
        beznamiętnym głosem stwierdził, że Wisła właśnie wykorzystała rzut
        karny.Żadnych wyjaśnień,a to,że się pomylił. Nie, po co, lepiej udać głupa. W
        tym samym meczu popisał się raz jeszcze znajomością tematu. Zmiana w Wiśle,
        schodzi z boiska Pater a na jego miejsce zdaniem pana Darka Grzegorz Strak
        (chodziło oczywiście o Pawła Stąka).
      • Gość: Tomek_NH Re: Złotousty Szpakowski IP: *.crowley.pl 18.03.04, 14:38
        Zabawne te teksty, ale to oczywiście zwykłe przejęzyczenia, które wiekszego
        znaczenia nie mają. Gorsze jest to, że ten pan sie nie zna na piłce. A to już
        ma znaczenie, a przynajmniej miec powinno).
      • Gość: malin Re: Złotousty Szpakowski IP: *.wmc.com.pl 18.03.04, 16:49
        Choć jestem dziewczyną,lubię piłkę nożną. Fanem piłkarskim jestem od ponad 14
        lat,czyli połowę swojego życia. Piszę szczerze - pan Dariusz Szpakowski psuł mi
        zawsze całą przyjemność z oglądania meczu. Wiadomość o jego powrocie do
        komentowania rozgrywek piłkarskich w TVP jest dla mnie smutną wiadomością. Albo
        będę oglądać mecze na stacjach komercyjnych, albo wyłączę fonię,gdy akurat to
        pan Dariusz będzie relacjonował.
      • Gość: kibic Re: Złotousty Szpakowski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.04, 21:25
        A pamiętacie Państwo to: "To jednak niegroźna kontuzja, piłkarzowi odkleiła się
        tylko soczewka". Panie Darku czekam z nieciepliwością na Pana komentarze i oby
        nie musiał Pan powtarzać swego sakramentalnego "...no i stało się"
      • Gość: leo Momentami płakałem ze śmiechu IP: *.tkk.pl / *.tkk.pl 19.03.04, 03:35
        Genialne. Ciekawe kto to wszystko zebrał. Miło będzie usłyszeć go ponownie,
        licze na kolejne, podobne teksty.
        • Gość: Pitek Re: Momentami płakałem ze śmiechu IP: *.p.lodz.pl 19.03.04, 15:05
          Ja i moj stary tez myslimy ze to dobrze ze wraca Szpaku... A teksty sa po
          prostu "bezbledne"
      • coatlicue Re: Złotousty Szpakowski 09.07.04, 13:22
        heheheh...posmiać się mozna, co innego jak zaczyna bredzić o fanach drużyny
        jednej, którzy się okazjują fanami przeciwnej, czy kiedy przez 20 minut sie
        rozparwia nad "prawami młodości" Cristiano Ronaldo, których konsekwencją byłby
        jego brak w meczu finałowym (przypomnijmy: Ronaldo po strzelaeniu gola zdjął
        koszulkę za co dostał żółtą kartkę i wg. Szpaka miał nie zagrac w ew.finale bo
        taka kartkę na koncie juz miał - co oczywiście było nie prawdą....)...Resztę
        przemilczam bo wielokrotnie na tym forum było to omawiane, opisywane...
        • Gość: rur Re: Złotousty Szpakowski IP: *.connector.net.pl 09.07.04, 14:24
          Hiszpanie znają potencjał swoich możliwości.
          Przy piłce Zinedane...
          • Gość: rur Re: Złotousty Szpakowski IP: *.connector.net.pl 11.07.04, 12:48
            Dudek! Dudek! polskich kibiców...
            "Smicer zdążył sięożenić, ma zszytą głowę po tym zdarzeniu"
            "Jest tak gorąco, że piłkarze oddychają"
            "Norwegowie w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, Polacy - w strojach
            odwrotnie pokolorowanych."
            "Crvena Zvezda to 16 - krotny Mistrz Jugosławii i 10 - krotny zdobywca tego
            kraju."
            "Trzeciak strzelił gola po indywidualnej akcji całej drużyny."
            "A oto przeżywająca mecz ławka rezerwowych."
            "Trzech zmian dokonał arbiter Brazylii prowadzący drużynę Jamajki." (!)
            "Grał w meczu towarzyskim w mieście, w którym urodził się dwa tygodnie temu."
            "Szansa !!! Aj Jezus Maria !!!"
            "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma."
            "Borussia w tradycyjnych czarno-białych barwach."
            "Dostałem sygnał z Warszawy, ze mają już państwo obraz, więc możemy sobie
            spokojnie obejrzeć mecz we dwójkę." (!)
            "8 zdobytych goli i jedna zdobyta bramka"
            "Piłka znajduje się w centralnym punkcie okolic pola karnego"
            "Lepiej wygrywać 2:0 niż 1:0"
            "Piłkarze zawodników Brazylii grają bez przekonania"
            "Ajax nie czeka, bo niby na co?"
            "AS Roma to zbyt markowy zespół, aby denerwować się w ostatnich minutach"
            "W 56. minucie goście na wszelki wypadek podwyższają na 3:1"
            "I znowu niecelne trafienie"
            "Ta bramka nie mogła być uznana, gdyż - jak widać w powtórce - bramki nie było"
            "Wynik jest bez wątpienia bezbramkowy"
            "Po pierwszych 48 minutach prowadzimy z Holandią 2:1"
            "Teraz pokażemy bramki z tego meczu dla tych, którzy widzieli, ale myślę, że
            chętnie obejrzą je jeszcze ci, którzy nie widzieli"
            "Cały czas pada od piętnastu minut"
            "Niemcy często zmieniają pozycje, ale nie mogą zadowolić trenera"
            "...a teraz minuta ciszy piłkarzy Włoszech i Włoszech"
            "Pod koniec spotkania pierwszej części połowy"
            "Tak zwana Europa będzie losowana na samym końcu"
            "Strzelił w długi róg bramkarza"
            "Sto dwadzieścia sekund, może ciupek więcej, chociaż przerwy mieliśmy"
            "Hiszpanie to przyszłość hiszpańskiej piłki"
            "Wspaniale, płasko po ziemi w górny róg bramki"
            "Robert Warzycha i jego imiennik Krzysztof"
            "W drugiej połowie prawdopodobnie wejdzie na boisko dwóch piłkarzy, którzy do
            tej pory grali na ławce rezerwowych"
            "Boisko zostało specjalnie poszerzone o 10 metrów: z 64 na 72 metry"
            "Przytomnie rosły Dąbrowski"
            "Podziwiam jego skromne warunki fizyczne"
            "Piłkarz polewa sobie wodę głową"
            "Mecz Panathinaikosu z Olympiakosem, czyli świetna wojna"
            "Strzał nieco na wywiad"
            "Maradona składa się z powietrza"
            "Grecy przy piłce, a konkretnie Warzycha"
            "...oto ten moment, przed momentem na państwa ekranach"
            "Bracia bliźniacy Frank i Ronald de Boerowie, z których większość gra w
            Barcelonie"
            dsfs
            • mameluch Re: Złotousty Szpakowski 11.07.04, 13:23
              swietne oczywiscie te fragmenty, ale chcialem zapytac co jest nie tak z tym:

              > "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma."

              przeciez jest on powszechnie uzywany w jezyku polskim... chyba ze ja o czyms nie
              wiem i jest tak powszechny wlasnie dzieki naszemu nieocenionemu
              Szpakowi-lingwiscie?:)
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka