tak cieplutko mamy-iscie letnio, witajcie Dziewczyny, dzionek mam zaplanowany,czekajac na Lusie a pozniej zobaczymy co zrobimy i gdzie sie znajdziemy, kompociki wody butelkowe sa zawsze pod reka do ugaszenia pragnienia, oby tylko nie wieczorem w siebie wlewac wody,bo noca bedziemy budzeni za czesto
ech te kleszcze, szczescie,ze go zauwazylas.. witajcie Zalogo cieplutko od samego ran ma byc do +25 C, a tak pozatem to proza dnia dzisiejszego zycze Nam przyjemnego chlodu gdzies w cieniu. dzwoneczki pod ochrona na lakach na marszowej trasie. -- * http://forum.gazeta.pl/forum/f,11086
Witam forumowiczów :) Licze na to, ze pisze tutaj w odpowiednim dziale. Mianowicie interesuje mnie skuteczność reklamowanych ostatnio tabletek na powiększanie biustu o nazwie Perfect Bust. Czytałam opinie ale niewiele jest opinii na forach tak wiec postanowiłam dopytać się równiez w tej sprawie
Obicalam wrzucenie transkryptu widea na tlumacza by wam uwidocznic jakimi kategoriami mysla inni bez prymitywnego dzielenia spoleczenstw na prawakow i leakow jak to tu na forum zwyklo. Mimo takiego wyniku referendum administracja szwajcarska obiecala Szwajcarom ze przyplyw obcokrajowcow z wiadomych
Witam, Przeglądam forum od kilku lat, niedawno założyłam konto coby się od czasu do czasu odzywać. No i takie coś wyczytałam
." www-pronews-gr.translate.goog/amyna-asfaleia/diethnis-asfaleia/i-rosia-den-epidiokei-sygkrousi-me-to-nato-leei-amerikanos-stratigos-apogoiteyontas-tis-xores-tis-valtikis/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=de&_x_tr_pto=wapp A co nam tu na forum zaczadzeni propaganda wmawiaja? -- ------------------------------------ WYŁĄCZ TV - WŁĄCZ MYŚLENIE CHROŃ SIEBIE,TWÓJ MAJĄTEK I RODZINĘ GŁOSUJ ODPOWIEDZIALNIE
Witam serdecznie. Czy istnieje możliwość zamieszczenia zadań na forum, aby osoby, które nie uczestniczyły w wydarzeniu, miały również sposobność zmierzenia się z tymi perełkami szaradziarstwa ?
powinien byc witany z szeroko otwartymi ramionami.Tak ja to widze. Ale Ty, taziuta, widzisz to inaczej, poniewaz tak wynika z Twoich slow: " W Danii opieka zdrowotna jest o niebo lepsza niż w Polsce czy Anglii. I dlatego wybrałem ten kraj na kraj rezydencji, by móc się leczyć, bo niestety dość często
witam niedzielnie, siedze i czekam na tel od siostrzenicy, ma nas zabrac na wycieczke, pogodowo jakos niejako,troche zachmurzone niebo/+19 C, miejmy udana niedziele. piwonie wnet beda roskwitniete. -- * http://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula.html Vistula * gram milosci ma wieksza
`witam piateczkowo, tak pogoda nam dopisuje, mamy miec +26 C/dzis lekko tylko powiewa, noca tz rankiem o 5 godz.bylo tylko +8 C i kaloryfery cieplutkie, z tej racji wietrze mieszkanie od stony zachpdniej otworzony balkon na osciez by troche ochlodzic powietrze w srodku, tak mysle,ze trzeba cos
Z netu… Ten Izrael mnie "prześladuje". Już nie chcę o nim pisać, a jeśli to tylko o ważnych sprawach międzynarodowych. A tu banda baranów pływa sobie na jachtach wycieczkowych i finalnie polski minister spraw zagramanicznych dzielnie staje w obronie tych aktywiszcza. Celem tej głupawej flotylli
: forum.ithardware.pl/topic/15428-matka-leczy%C5%82a-mnie-od-dziecka-na-schizofreni%C4%99-kt%C3%B3rej-nigdy-nie-mia%C5%82em-co-poskutkowa%C5%82o-moj%C4%85-pr%C3%B3b%C4%85-samob%C3%B3jcz%C4%85-oto-moja-tragiczna-historia/ NIE MOGĘ UMIEŚCIĆ TUTAJ CAŁĘGO TEKSTU, BO JEST LIMIT ZNAKÓW ZEZWALAM NA PUBLIKACJĘ TEGO TEKSTU I ZDJĘCIA, GDZIEKOLWIEK SIĘ DA. "ND" to miejscowość Nowogard Witam. Nazywam się Mateusz Surma. Mam 38 lat i moja matka Karina Surma leczyła mnie na schizofrenię, której nigdy nie miałem już w