Forum   łódzka polityka

łódzka polityka

(9 wyników)
  • W tym imponującym zbiorze imprez kulturalnych, ani słowem nie wspomniano o mojej akcji mycia nóg. Protestuje i proszę o stosowne uzupełnienie. Myłem nogi codziennie przez cały rok, a przecież chyba każdy dobrze wie, jakie to niepotrzebne i męczące!
  • ONI JĄ SPAMOWALI HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  • Zastanawia mnie w jakim my żyjemy zascianku, a przynajmniej za jaki zaścianek mają nas nasi politycy, skoro większość z nich nie pofatygowała się nawet by założyć sobie stronę www... Z ciekawości chodziłem dziś po www i o zgrozo wykryłem, że osoby, które aspirują by być postaciami pierwszoplanowymi nie mają w ogóle stron www. Ci co mają uzupełniają je raz na ruski rok, a już zupełnie nieliczni są na tyle poważni by coś tam pisać na bieżąco. Przypomnę, że mamy XXI wiek i podobno powaznych p...
  • Czy doczekamy się wreszcie znanych nazwisk w Łodzi. Czy wytworzy się u nas grupa ludzi z róznych partii, lokalnych liderów,powszechnie rozpoznawalnych, rozsądnych, która będzie miała osiągnięcia i będzie lokomotywami partii w łodzi. Jak pokazują ostatnie wybory tam gdzie pojawił się znany lider to do przodu mógł pociągnąc nawet partie, które w sondażach nie miały żadnych szans.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się