Forum   żylaki powrózka nasiennego

żylaki powrózka nasiennego

(6 wyników)
  • Czy ktoś miał z tym do czynienia ? U mojego męża to wykryli na początek jako przyczynę złego nasienia. Mam wrażenie, że do tego dojdzie jeszcze szereg innych dolegliwości, bo co tylko możliwe, to nas dotyka :( czy jest szansa, że po tej operacji tych żylaków nastąpi poprawa, czy to bajki ? ze mną też jest problem, ale lekarz urolog powiedział, że z obecnymi wynikami nasienia, nawet jak ja będę ok, to nie ma szans....
  • Czy ktoś z Was miał robiony zabieg usuwania żylaka powrózka nasiennego? Jak to wygląda? Czy wiecie jak często jest to przyczyną niepłodności u mężczyzn? Mój mąż prawdopodobnie będzie miał ten zabieg i okropnie się boi, nie znosi szpitali i lekarzy. Jak go podtrzymać na duchu, żeby nie uciekł? Będę ogromnie wdzięczna za informacje.
  • Witam serdecznie! Pierwszy raz odwiedziłam to forum.Ciesze się że jest takie fantastyczne miejsce gdzie można się wzajemnie wspierać.. Mam 23lata, od roku z moim mężem staramy się o dziecko. Niestety na próżno.Mój mąż ma 42lata, więc wiadome jest, iż jego nasienie jest słabsze niż u młodego mężczyzny.Po wykonaniu badania nasienia okazało się, iż za mało jest plemników o prawidłowej ruchliwości, udaliśmy się z mężem do urologa, który po badaniu jąder stwierdził żylaki powrózka nasi...
  • U mojego męża wykryto żylaki powrózka nasiennego. Zastanawiamy się czy operacja poprawi kiepskie parametry nasienia. Bardzo proszę o informację na ten temat. Wasze wypowiedzi pomogłyby nam w podjęciu decyzji czy podejść do drugiego ISCI czy może zaczekać na wyniki operacji. Z góry dziekuję.
  • było już kilka wątków na temat żylaków, ale nie doczytałam nigdzie gdzie tak naprawde w W-wie warto poddać się temu zabiegowi. Proszę o jakieś wskazówki - musze gdzieś pilnie zapisać męża.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się