Forum   agresywna suczka

agresywna suczka

(4 wyniki)
  • Mam problem, moi rodzice mają suczkę, kundelka, jest mała, ale agresywna. Jej agresja przejawia się w tym, że bardzo nie lubi obcych, szczeka na nich i obnaża zęby, boi się podejść blisko ale wydaje się, że jeśli udało by jej sie pokonać ten strach to mogła by ugryźć. Czasem szczeka też na mnie ( nie jestem domownikiem), jak chce wejść do pokoju w którym ona przebywa ze swoimi właścicielami (moimi rodzicami), warczy często jak coś jej się nie podoba np. jak usiądę na fotelu koło mamy, czasem ...
  • Proszę o pomoc, nie mam pojęcia jaka jest przyczyna agresji oraz jak sobie z nią radzić!:( W domu są dwa psy suczka Amstaff i stary kundelek.Od jakiegoś czasu suka bez powodu zaczyna warczeć po czym rzuca się na kundelka. Coraz trudniej ich rozdzielić, boje się bardzo że niedługo zrobi mu krzywdę.
  • Pomozcie, jak postepowac z nadmiernie agresywna suczka rasy york, ktora w domu jest spokojna i uległa, za to na spacerze atakuje wszystko i wszystkich, lacznie z bardzo duzymi psami i ludzmi, wszyscy sie smieja bo to zabawne kiedy 3kg piesek atakuje stafforda, ale moze sie to zakonczyc tragicznie kiedy atakowany pies nie bedzie mial poczucia humoru. dodam, ze nie moge jej prowadzic na smyczy, bo ma problemy z przewezeniem tchawicy, a czasem nie zdaze zlapac na rece ..
  • Proszę o pomoc, nie mam pojęcia jaka jest przyczyna agresji oraz jak sobie z nią radzić!:( W domu są dwa psy suczka Amstaff i stary kundelek.Od jakiegoś czasu suka bez powodu zaczyna warczeć po czym rzuca się na kundelka. Coraz trudniej je rozdzielić, boje się bardzo że niedługo zrobi mu krzywdę.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się