Forum   ostenda

ostenda

(3 wyniki)
  • Czytaliście? Ja miałam okazję na nią trafić jakoś w wakacje i nie żałuje. Choć czasu na czytanie nie miałam zbyt wiele pochłonęłam ją jednym tchem całe dwa razy :) Zrobiła na mnie duże wrażenie i jestem strasznie ciekawa opinii innych czytelników, szczególnie osób, które wcześniej nie miały kontaktu z książkami Schmitta. CO o nim sądzicie i jak podobała się Wam książka?
  • Trasa Luksemburg-Ostenda - Statek Chopin - Podano w programie ze mozna ogladac i ze bedzie balet dzis, a tu nic Dlaczego zmiania programu. Kto to to zle organizowal ? Wstyd !!!!
  • zalozylam taki oto watek. To ciekawe ze nikt sie nim nie zainteresowal a on z kolei odwoluje do bardzo wiekopomnej wypowiedzi bardzo szanowanych na tym forum osob. Ciekawe prawda? A szkoda bo to taka cenna wypowiedz na temat przyszlosci naszych dzieciakow. Ktos z troskliwosci o te dzieci chce wyslac je do nieba. Slicznie prawda? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=16689184 Czyz to nie genialne? Danusia wpadla na taki piekny pomysl. Nie bedzie wojen, nie bedzie antysemityzmu, bo o...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?