Forum   ambitny plan

ambitny plan

(9 wyników)
  • No i dobrze, niech się rozwija i robi konkurencje dla W3! Dopóki jednak nie poprawią jakości swoich usług, ja nie skorzystam z ich oferty.
  • Jakie daje, hola hola. Rząd POŻYCZA i daje....
  • Złodzieizację mą widzę ogromną... A jak juz sprzeda się kury niosące złote jajka do budżetu to tylko sznur i się powiesić. Albo na posadkę u zachodniego sponsora. Co wybiorą Balcerowicz i Rostowski?
  • Igor moze sie dogadac ale po litewsku. W Mozejkach sa pieniadze do ZROBienia a z Lotosem trzeba ZARABiac. To przeciez nudne i tyrwialne. Jak sie ma gest, to z jednego litewskiego kontraktu mozna utuczyc kilku zaprzyjaznionych konsultantow. Aby Igor zechcial spojrzec z wysoka na gdanska marnosc potrzebny jest KONSULTANT!
  • Ostatnio poprosilem TPSA o ISDN. I co? I nic. Gdzie ta ambicja?
  • Poczekajmy aż ktoś bardziej dalekowzroczny zasiądzie w fotelu Prezydenta RP. Durnia, który jednego dnia ogłasza że chce nas bronić przed Traktatem a drugiego chwali je w Sejmie nie posądzam o możliwość akceptacji rozwiązania który pchnie Polskę na ścieżkę bardzo szybkiego rozwoju. Mlaskacz woli socjalizm.
  • Tpsa złotymi ustami Czubówny informuje nas regularnie, że szerokimi schodami chodzą grubasy, a wąskimi chudasy. Wywalają na te kretyńskie reklamy kupę forsy, a kto za to płaci? Ten pan płaci, tamten pan płaci... Płacę i ja!!! Złodziejskie ceny. Ostatni rachunek za telefon tpsy opiewał na 46 zł a wydzwoniłem 11 impulsów. 4 złote za rozmowę to skandal. Wszystkie ceny tpsa są za wysokie!!! Jeśli chodzi o zwalnianie pracowników - to jest już chamstwo. W pierwszej kolejności niech s...
  • ruscy strasznie kombinuja, az ciezko walczyc o wlasne interesy w obliczu takiego wroga jak te paskudy
  • Demokracja dziala tak, ze aby cos zmienic nie wystarcza pomysly ale potrzeba miec jeszcze wladze. Wladzy nie zdobywa sie zanudzajac wyborcow szczegolami, ktore potrafia zrozumiec tylko eksperci (na kazdego eksperta "za" znajdzie sie ekspert "przeciw") ale wizja generalnego kierunku polityki. Roznice miedzy ugrupowaniami sa pod tym wzgledem dosc widoczne np. miedzy PO a Samoobrona. Poza tym pole manewru odpowiedzialnych politykow (demokraci.pl, PO, PiS, SLD) jest dosc ograniczone, ...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?