Forum   audiotele

audiotele

(9 wyników)
  • Czy uważacie, że konkursy audiotele i teksty prowadzących panienek typu traf na otwartą linię to naciągani ludzi na kasę. Ostatni nawet spróbowałem jak nik nie znał odpowiedzi na pytanie panienka czeka i smuci się ze nikt nie dzwoni a po wykręceniu numeru odezwal sie głos w słuchwace "spróbuj jeszcze raz", lini zajeta. Co o tym sądzicie. Moze wygraliście w takim konkursie lub znacie kogoś takiego. Bo ja nie.
  • audiotele(10)

    czy moze ktos oglądał wczoraj ? późno, bo ok. 23 losowanie Audiotele? pytanie do jakiejs laski - na jakim kontynencie lezy Mont Everest ?? ona: hm ymmmmmmmmm, prosze o podopowiedz (!!!!) pani: na kontynencie gdzie sa lwy, słonie, tygrysy ona: w afryce !!?? szok !!!!!!!!!!!!!
  • gdyby w XX wieku wybuchła tajemnicza epidemia, zabijająca wszystkich członków danej rasy zajmujących się muzyką, większą stratę ponieślibyśmy gdyby: a) wymarli wszyscy czarni muzycy b) wymarli wszyscy biali muzycy <watek z gatunku Christmas vs. Eastern, ale w sumie czemu nie?> P:)
  • ... wygrala wybory Miss Europy. Dlatego uwazam, ze glosowac powini, zamiast podstarzalych satyrow, telewidzowie w systemie audiotele, wtedy takie cos nie zdazyloby sie przespac ze wszystkimi jurorami.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?