Forum   ból w mostku

ból w mostku

(4 wyniki)
  • Zdarza mi się to ostatnio dość często.Ból w mostku i dziwnie jest mi słabo.Czy to oznaczać może tylko jedno- problemy z sercem? A może jest jeszcze inna przyczyna.Bo nie chcę narazie panikować.Mam problemy z kręgosłupem (mam stały ból pod lewą łopatką tak od paru m-cy w/g lekarki to nerwobóle) ,ale nie wiem,czy to może mieć jakiś z tym związek (np.jakiś ucisk).W razie czego to jakie w aptece polecacie mi-ale skuteczne- środki ziołowe.
  • Witajcie! Od 2-óch tyg. męczą mnie wyżej wymienione objawy. Czy ktoś wie co to może być?
  • Od mniej-więcej tygodnia, głównie wieczorami, odczuwam niezbyt silny ból w okolicy mostka, mniej więcej taki, jak gdybym miał siniak. Na początku dokładnie na mostku - potem, gdy sięgałem prawą ręką w lewą stronę, w mostku coś zaczęło mi delikatnie chrupać, przeskakiwać. 3-4 razy w przeciągu 5 minut, ustało. W następstwie, do końca dnia dyskomfort rozprzestrzenił się od mostka do prawego ramienia. Później ból zmniejszył obszar występowania do prawej strony mostka. Nie boli, gdy oddycha...
  • zaczął się 3 tygodnie po cesarce w mostku, był tak potężny że prawie chodziłam pościanach, ulgę przynosiły mi tylko wymioty, trwał 2 godziny i teraz się powtarza z częstotliwością co tydzień czasami częściej, nie po posiłku, nie przed, nie po konkretnych potrawach tak nagle i już coś koszmarnego. jak myślicie co to?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?