Forum   komu

komu

(810 wyników)
 • Już mam po wyżej uszu informacji o tym panu. Mam wrażenie, że przejął on w serwisach informacyjnych rolę pierwszej informacji dnia jaką pełniła jeszcze niedawno katastrofa smoleńka. Wyluzujcie choć w Wyborczej
 • Co zrobić gdy kontrola skarbowa wykryje jakąś nieprawidłowość w finansach mojej firmy, za którą muszę zapłacić karę, gdy rachunkowość prowadzi mi biuro rachunkowe? Czy mogę liczyć na jakieś odszkodowanie?
 • Witam, Mam takie pytanie. Kto w mysl prawa jest "sprzedajacym"? Czy ten podmiot ktoremu placimy za towar czy ten kto wystawia nam fakture? Czy mozliwa jest sytuacja ze place firmie X, ktora przekazuje gotowke firmie Y, a ta wysyla mi towar z faktura? od kogo w mysl prawa dokonalem zakupu? Od firmy ktora wystawia mi fakture czy od firmy ktorej wplacilem pieniadze?(firma ta moze byc np. posrednikiem miedzy klientami a firma wystawiajaca fakture). Z gory dzieki.
 • Aktualnie pobieram świadczenie przedemerytalne,w którym jest zapisane, że prawo do świadczenia ustanie w dniu poprzedzajacym osiągnięcie 65 lat ,gdyż wtedy powinienem przejść automatycznie na emeryturę, a jak mieć się to będzie z proponowanym wydłużaniem wieku przejścia na emeryturę ( 67 lat). Świadczenie ustanie, a wieku (66 lat) gdyż np. ja powinienem pracować do 66 lat, jeszcze nie będzie, czy takich ludzi to też będzie dotyczyło? Co dalej premierze z takimi ludźmi? Ciekawostka.
 • Ten kto przejmie iti, nareszcie zmieni tvn /tvn24 w normalna telewizje nie tubę propagandą PO! Gdyby tvn była normalna obiektywna telewizja Tusk i jego ekipa PO, nie wygrałby żadnych wyborów!! Koniec Walterów w tvn i Pieczyńskiego , Miecugowa to koniec PO nareszcie, gdyż tvn to dla PO, jak trwam dla PiS!
 • Jestem rencistą o niskich dochodach mam kredyty w kilku bankach w tej chwili jestem niewypłacalny czytałem na forum o upadłosci konsumenckiej kiedy ja można ogłosic jezeli ta ustawa wogóle weszła i jak to mogę zrobic prosze o jakąs porade kogos kto sie naprawde na tym zna.
 • finanse.wp.pl/kat,33474,title,Moodys-Polska-jest-w-dobrej-pozycji-aby-przetrzymac-zawirowania,wid,13679602,wiadomosc.html A PIS i SLD wrzeszczą, ze w Polsce jest katastrofa ekonomiczna, albo że takie cos grozi? Jesli chodzi o mnie to wierzę moody?
 • zobaczcie: w Chinach można taki towar sobie zamówić i sprzedawać pod swoją dowolnie wymyśloną marką: www.chinskiodkurzacz.pl/ wystarczy te "nonejmy" okleić swoimi nalepkami koszt w zależności od zamówionych w Cinach sztuk może zjechać na nasze jakieś 500zł im tam bez różnicy kto płaci za towar byle płacił i brał hurtowe ilości potem takie urządzenia można sprzedawać po 6000 zł !!! www.powermed.pl/?gclid=CPXAzs2GuqcCFdKBfAodVVHZmA i rynek akceptuje taką cenę ! - ludzie naprawdę ...
 • Gdy to czytam, to zastanawiaja mnie 2 rzeczy. 1. Skad operator loteri zdobyl numer telefoniczny pani Jolanty (skoro automat "obdzwania" hurtowo wszystkie "ofiary". Na usta sie cisnie odpowiedz - od operatora Ery GSM, ktory rozadaje takie informacje na prawo i lewo, oczywiscie nie za darmo. 2. Jak udowodnic ze sie nie jest wielblondem, przeciez operator loterii mogl zfalszowac inforamcje o przystapieniu do loterii. Albo jakas inna (trzecia) osoba mogla zasymulowac wyslanie SMSa, podajac fal...
 • www.hotmoney.pl/artykul/lewandowski-polska-moze-dostac-300-mld-zl-jeszcze-nie-wszystko-stracone-23824 ..dostane sraczki!!!! "zapewnienia" Lewandowskiego to tak jakby nam mówił wicie na dwoje babka wróżyła : abo będzie padało abo będzie pogoda! szanowny panie jest już dawno po wyborach więc czekamy na PEWNE zapewnienia o tych 300 mld a nie wróżenie z fus!!!!! Morda w kubeł albo nie kompromituj się pan na oczach wyborców.
 • Ha ha, a pamiętam jak w 1989 upadała komuna i prywatyzowano handel, to beton komunistyczny też straszył - że "prywaciarzom" nie będzie się opłacało wozić żywności do każdej wioski i że ludzie będą masowo umierali z głodu (sic!!).
 • a Balcerowicz ?
 • Finansiści którego kraju mają rację? Polski czy Czech ? -
 • Witam , doszło mi kilka tytułów wykonawczych - niespłacone karty kredytowe , jak to jest z komornikiem mającym nakaz sądowy zapłaty ? czy mając dług w US i ZUS mogę się tym podeprzeć jak dostanę do niego wezwania ? wiadomo że nie mam nic , wpis przez US do rejestru dłużników niewypłacalnych , po prostu nie wiem jak z nim mam rozmawiać , wolał bym iśc do niego jak on miał by zajmować np córki majątek albo .... sąsiada ;)
 • Pytanie [b]Kto mi pożyczy 70 0000 000000 PLN ???, bo[/b] potrzebuję na spłatę długu kraju mlekiem i miodem płynącego i zwącego się POLSKA. I tu nie ma nic śmiesznego. Przez rosnące długi państwa i samorządów nie wykorzystamy dostępnej puli kasy z UE. I zamiast autostrad na 2012 rok (realia 2020) będziemy je mieli w 2120 roku. Tylko po co one mi już będą potrzebne jak nie nie będzie.
 • Katarzynο Zachariasz, Swinie to Ty se najwyzej znalezc mozesz w swojej rodzinie - mama, tata, braciszek, siostra etc. Kraje peryferyjne UE (te kraje ca sa na obrzezach UE) nazywane sa PIIGS od slow Portugal, Italy, Ireland, Greece and Spain. Jak widzisz te litery nie daja skrutu PIGS tylko PIIGS, a na dodatek nie okreslaja tylko poludniwych panstw ale tez niektore polnocne - Irlandie. Niewatpliwie, chcesz zablysnac w GW, ale okreslanie na lamach prasy grupy panstw jako swinie, mozna bar...
 • Dziwne wydaje się że tym 20 organizacjom i ich działaczom powinno zależeć na upowszechnianiu odpisów - bo zbyt mało ludzi czyni te odpisy. Podejrzewam że wieś wcale. Natomiast nafutrowani bonzowie tych organizacji chcą zabrać innym którzy pracują i zbyt mało czasu poświęcają na autoreklamę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?