Forum   bagażnik

bagażnik

(326 wyników)
  • czy ktoś wie jakie są wymiary bagażnika - (mają ten model moi Rodzice) i zastanawiam się czy nasz wózek się zmieści do ich bagażnika, gdy będą jechać na wakacje z naszym Synkiem - będę wdzięczna za pomoc... - nie mamy aktualnie możliwości sprawdzenia osobiście - a ktoś z Was może znać te wymiary albo podpowie gdzie w necie ich szukać??
  • Czy jeżdząc na wakacje czy poprostu normalnie użytkując samochód z bagażnikiem dachowym (autoboxem) zauważyliście zwiększone zużycie paliwa, jeśli tak to o ile się ono zwiększyło. I proszę jeszcze o porady czym należy się kierować przy zakupie takiego bagażnika .
  • zawsze czułem, że toyota zmyśla podając wielkości bagażnika w swoich autach (szczególnie widoczne to jest w przypadku yarisa - producent podaje 272 litry, co musiało budzić śmiech u każdego kto widział ten schowek na dwie torebki z tyłu yariski) - nowy motor potwierdza te moje przypuszczenia jest tam test bagażników kilkudziesięciu aut - wyszło, że wielu producentom zdarza się naciągać objętość bagażnika, ale toyota robi to konsekwentnie :) auris - deklarowane 354 litry, de facto - 3...
  • Sprzedam oryginalny, fordowski (robiony przez Thule) bagażnik dachowy do Focusa I 5d. Nowy, nieużywany, belki aluminiowe o profilu owalnym. Nie zdążyłem założyć z powodu zmiany na Cmaxa. Idą wakacje więc może ktoś będzie chętny. Foty i szczegóły na maila.
  • Okazuje się, że mój stary bagażnik na rower na tył nie bardzo mi pasuje. Po pierwsze mam półokrągły tył, więc niezbyt dobrze przylega. Po drugie autko jest węższe, więc rowery wystają znacznie więcej niż lusterka. Mnie to tam nie przeszkadza, ale nie chciałbym, żeby mnie ktoś zahaczył. Po trzecie w daihatsu światła są wysoko po bokach, więc rowery je zasłaniają. Mogę ostatecznie podnieść je bardzo wysoko, ale wtedy to jest rzeźnia żeby je zapakować a po drugie one są wtedy blizej s...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?