Forum   elektryczne gitary

elektryczne gitary

(4 wyniki)
  • Tak się zastanawiam, bo widziałam kawałek ich koncertu w TV i wypadł w moim odczuciu straszliwie beznadziejnie, żeby nie powiedziec żenująco. Stali na scenie i brzdąkali, teksty z lekka niedzisiejsze, muzyka nie porywa tłumu, ludzie stoją, patrza, nic się nie zmienia, nikt nie podskoczy, ogólna drętwota i martwota. Ludzi było bardzo mało. Jeżeli ktoś słucha Elektrycznych Gitar to niech napisze co mu się z zespole podoba i dlaczego.
  • w najbliższą sobotę (12.04.2003) od 18:00 na stronie www.polchat.pl/chat/?room=ElektryczneGitary odbędzie się czat fanów zespołu Elektryczne Gitary Bardzo prawdopodobne, że wpadnie Kuba Sienkiewicz, bądź któryś z muzyków. Czat nie będzie moderowany.
  • za www.alt.cgm.pl: Już w listopadzie w naszym kraju na specjalnych koncertach wystąpią muzycy Anathemy - Vincent I Danny Cavanagh, którzy wykonają akustyczne wersje piosenek swej macierzystej formacji... Muzycy wystąpią w następujących miejscach: 20.11. Kraków, "Loch Ness", g.19.30 21.11. Wrocław, "WZ", g.18.30 22.11. Warszawa, "Proxima", g.18.30 Na koncertach, z których każdy trwać będzie blisko 2 godziny, będziemy mogli usłyszeć repertuar z najbardziej znanych płyt zes...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się