Forum   baker

baker

(4 wyniki)
  • Czy może ktoś pracował/pracuje w BM? Jaka jest tam atmosfera? Słyszałam tak skrajnie róźne opinie, że chętnie bym to jakoś potwierdziła. W firmie były podobno jakieś zmiany personalne i dużo się zmieniło. Z góry dzięki za pomoc.
  • To już prawie ostateczny upadek tego systemu korporacji ;) Przypatrzcie się gdzie kończy się współczesna gospodarka oparta na spółkach akcyjnych! Jakie cele realizują te przedsiębiorstwa? Mają w zasadzie jeden - zadowolić właściciela(właścicieli). Co natomiast jest celem ich właścicieli? Spekulacja wartością swojej firmy a nie jej rozwój. Kupić ją taniej i sprzedać drożej. Albo co gorsza zakładać się, że UPADNIE !! Wraz z upadkiem tych firm upadnie współczesna gospodarka i na jej gruzach wy...
  • czy ktoś może pracował w tej firmie? jaka panuje tam atmosfera, ludzie, warunki pracy itd. Proszę, napiszcie bede wdzięczna pozdrawiam :)
  • Witam. Pracuje od kilku lat w kancelarii prawniczej. Mam dosc pracy do poznych godzin wieczornych. Zamierzam zmienic prace. Zastanawiam sie nad takimi kancelariami jak: Backer & Mc Kenzie, Miller Canfield, i tego typu kancelarie. Jakie doswiadczenia, jak wam sie pracuje Pozdrawiam A.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się