Forum   testy skórne

testy skórne

(7 wyników)
  • Niedługo mam pierwszą wizytę u alergologa, chciałam zapytać jak to wygląda, czy odrazu lekarz zrobi mi testy, czy raczej wybierze inny termin, i jak wygląda robienie testów, czy muszę się do nich jakoś specjalnie przygotować?
  • Chcę zrobic sobie testy alergiczne? Czy ktoś wie ile mogą kosztowac?
  • Lekarz przepisał w/w leki po alergicznych testach skórnych. Nie znam się na tych lekach, co to jest?
  • Ile to kosztuje?? Proszę o szybką odpowiedź Dziekuje
  • Moja 3,5 letnia córeczka od 9 m-cy ma chrypkę ;( Do tego dochodzą powiększone węzły. Laryngolog stwierdził obrzek strun głosowych albo na skutek nadwrazliwości, albo alergii. testy alergologiczne - negatywne. A dziecko chrypi cały czas. Badania na pasożyty-negatywne. Candida wyszła jeden plus (nieliczna). Nie mam już sił, i nie wiem co robić? Homeopatia pomoże?? Doradźcie. Co mogę podawać? Będę wdzięczna za pomoc, Pozdr, Asia
  • Chce zrobic testy alergiczne ( z krwi)tzw. "grupowe"(?) to znaczy na duza liczbe alergenow jednoczesnie. Poniewaz kosztuja bardzo drogo chce sie upewnic, ze beda wiarygodne. Zapytalam 3 lekarzy (internisci) czy musze odstaic Zyrtek. Dwoch odpowiedzialo nie a jeden ze musze odstawic na 2 tygodnie przed badaniem. Byloby to dla mnie baaaardzo meczace. Czy ktos zna odpowiedz?
  • W okresie czerwiec-lipiec oraz w okresie zimowym mam objawy alergii (katar, nasilenie objawów astmy). Testy skórne wykazały uczulenie na roztocza D1, D2 i pyłki traw (dla obu rodzajów roztoczy odczyn większy niż dla histaminy, dla traw taki jak dla histaminy). Oznaczenia swoistego IgE nie wykazały uczulenia na żaden z tych alergenów (klasa 0). Czy to jest wytłumaczalne w jakiś sposób? Proszę o pomoc, do lekarza idę dopiero w maju.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?