Forum   bez wykształcenia

bez wykształcenia

(6 wyników)
  • Witam wszystkich, chciałabym Was zapytać czy mam szansę dostać pracę na stanowisku PM albo TL w braży IT bez wykształcenia kierunkowego i w zasadzie bez doświadczenia w IT. Kilka słów o mnie: Mam 7 lat doświadczenia zawodowego, głównie w działach marketingu, krótko w call center, 3 lata na stanowisku Marketing Manager, zarządzałam 6-osobowym zespołem, kilkumilionowym budżetem, prowadziłam wiele projektów, z czego tylko dwa można nazwać projektami informatycznymi: wprowadzenie systemu S...
  • witam jak daleko można dojść w branży finansowej nie mająć wykształcenia ekonomicznego? znacie jakieś przypadki? nie chodzi mi o pełnienie wyższych funkcji, raczej o możliwość specjalizacji w wybranych kierunku, dzięki Tomek
  • czy to jest mozliwe, koleżnka pracuje w banku, srednie, zaczęła historię a doradza ludziom o lokatach, sama mówi że nie za bardzo się na tym zna, bo tylko jedno szkolenie mieli; mnie tez poleca tą pracę, że ponoć łatwo się dostać, zawsze mysłałam że jednak trzba skończyc co najmniej jakąś ekonomię jełsi nie bankowowść; podobno wcale nie jak to jest?
  • czy można uczy ć w szkole po studiach humanistycznych na UW ( ale nie takie jakie są w szkole potrzebne, czyli polski, angielski, biologia), jakie wtedy są różnice w płacach, czy to jest w ogóle możliwe uczyć w szkole bez żadnego przygotowania pedagogicznego??????
  • Może ktoś mnie pocieszy.. Dowiedziałem się, że moja pani dyrektor(ma 24 lata- matura, słaby angielski- zarządza 70 osobowym oddziałem firmy) chce sobie kupić magistra, by w jej mniemaniu podnieść swój "prestiż" w firmie. W firmie niestety(a nie jest to polska firma)obowiązuje maksyma trochę rodem z PRL-u ;) "Nie magister, a chęć szczera zrobi z ciebie managera". Teraz dopiszą chyba również "Magistra" do maksymy.
  • Czy można pracować w IT jako programista np. nie mając odpowiedniego wykształcenia ale posiadając jakąś wiedzę w tej dziedzinie?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się