Forum   co to za ból

co to za ból

(4 wyniki)
  • Powiedzcie co może tak dziwnie boleć...Od 5 dnia cyklu ból pleców ,dolu brzucha promieniujący przez pachwinę na całą nogę.Teraz trochę kłującego bólu w pachwinie.Nie jest to bół jaki mam w czasie owulacji.Co to może być?
  • Mam pytanie, od trzech dni boli mnie głowa, nie mocno ale ogromnie uciżliwie, kłuje w skroniach, boli mnie cały tył i promieniuje na kark, dodatkowo czuje sie lekko rozbita, więc pomyślałam że to przeziębienie, ale wzięłam juz Codipar i wczoraj nawet ketonal i nic nie przeszło głowa jak bolała tak boli, dodatkowo mam takie wrażenie jakby mi sie kręciło czasem przed oczami... jak myślicie martwić sie tym ,że nic nie przechodzi, tak czy inaczej odwiedze lekarza ale napiszcie co Wy o tym m...
  • Oprócz tradycyjnej migreny u mnie objawiającej się jednostronnym bólem głowy,od pewnego czasu boli mnie druga połowa głowy.Ale jest to ból ukłuciowy gdy np. kichnę,czy gwałtownie ruszę głową.Jeżeli wiecie co może być przyczyną takiego bólu proszę napiszcie. Dziękuję z góry.
  • Od kilku dni kłuje mnie pod żebrami po lewej stronie(żoładek) i jednocześnie..lewy bark. Najgorzej jest po jedzeniu..noi jak biorę głęboki oddech,ziewam bądź..się smieję.W niektórych "pozycjach" nie boli wcale,najgorzj jak lęzę. Do tego jeszcze mam strasznie wydęty brzuch. Z czym to może mieć związek? Nerwoból? Proszę coś poradzić.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?