Forum   biuro-informacji-gospodarczej

biuro-informacji-gospodarczej

(5 wyników)
  • Centralny serwer z bazą danych jest w Izraelu, polaczki ha ha ha
  • ostatnio zadzwonił do mnie Pan z profireal z zapytaniem czy nie interesuje mnie pożyczka, o którą ubiegałam się w zeszłym roku (nie wzięłam bo dostałam w banku), jako, że mam teraz problemy finansowe i przypływ gotówki na spłatę zadłużeń jest dla mnie idealny chciałam skorzystać, ale mam zapytanie odnośnie tego czy sprawdzają oni bik, krd i inne czarne listy, w których mogę widnieć?
  • Proponuję wpisać na pierwszym miejscu na liście dłużników Bank PekaoSA, zalegający z wypłatą należnej premii pracownikom z zysku za ub. rok. PekaoSA to banda pazernych złodzieji z włoch z unicreditoitaliano. Staraja sie tu robić interesy w drapieżny i pazerny sposób. Wiem, że masy klientów rezygnują z ich usług, i dobrze!!! włosi pompują co roku setki milionów dolarów z zysku do włoch a nie respektują podstawowych praw pracowników.
  • Nareszcze Mandarynka weszła do Krakowa - nie ma minimalnej kwoty dochodu , nie sprawdzamy BIK ,zainteresowanych prosze o maila na adres gazety czyli mandarynkakrakow@gazeta.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się