Forum Turystyka Europa Wschód Europy
ZMIEŃ
    bukareszt

  bukareszt

  (6 wyników)
  • Z tego co widzę to sporo osób zwiedzało Rumunię .Czy może ktoś podróżował pociągiem,autobusem i może udzielić praktycznych rad jak najlepiej,najszybciej i najtaniej dojechać do Siedmiogrodu w okolice Sibiu,Braszowa.Pozdrawiam.
  • Kiedyś było niebezpiecznie. A jak jest teraz?
  • Jakie są możliwości znalezienia jak najtańszych noclegów w Rumunii? Hostele nie wszędzie są, w niektórych miastach wyszukiwarki znajdują tylko hotele za ok. 1,5 mln lei/noc w dwojce. Najwięcej info podają chyba na stronach konkretnych miast, ale tam nie ma cen ani adresow stron hoteli (dzwonienie do kilku/nastu hoteli ylko po to, by się zapytać, raczej odpada)... Wie ktoś coś może?
  • Jak w Rumunii wyglada kwestia campingow, czy jest ich w miare duzo, jakie sa warunki sanitarne, jak ksztaltuja sie ceny? Jak z bezpieczenstwem? Czy mozna rozbijac namiot na dziko? Z gory dzieki :)
  • jak wyglada przejazd przez Rumunie prosze o info.
  • Tak jak w temacie - szcześliwy, że zobaczyłem ten kraj. Jechałem samochodem trasą Kraków Preszow Koszyce Debreczyn Oradea Hunedoara Sibiu Trasa Transfogarska Bukareszt Constanca Ploieszti Braszow Sighisoara - do Oradei i dalej j.w. Rzeczy warte zobaczenia - Zamek w Hunedoarze, Siedmiogród - wioski, miasteczka i krajobrazy (konie, góry itp)Braszów i sigisoara. Trasa Transfogarska (niezły wyczyn dla obładowanego Poloneza) - Cuuudo - spaliśmy w samochodzie pd szczytem. Rano wróciliś...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się