Forum   innych operatorów

innych operatorów

(6 wyników)
  • tu biednaromka
  • Ja dostałem fakturę na 180 zł, a NOM podaje że wartość najwyższej faktury to 148 zł. Dostełem też korektę na ok. 10 zł ponieważ nie zapłaciłem faktury pierwotnej. NOM jest mało wiarygodny. Ciekawe jeżeli bym zapłacił czy NOM odesłał by 10 zł ?
  • Jak się dowiedzieć czy dany numer należy do TPSA? Powinna być możliwość zablokowania swojego telefonu na połączenia do innych operatorów najlepiej z możliwością ominięcia jej kodem - przy pełnej świadomości że będzie to rozmowa płatna.
  • ARTYKUŁ SPONSOROWANY pan autor zaponmiał dopisać TO JEST PORÓWNANIE !! www.backsla.sh/betamax
  • TPSA straciła w tym roku już 400 tys. klientów Wzrostu przychodów o 10-12 proc. spodziewa się w tym roku Grupa Telekomunikacji Polskiej. Tymczasem coraz więcej klientów rezygnuje z telefonu stacjonarnego. Komórka czy telefon stacjonarny? Co wolisz i dlaczego?
  • Mam nadzieje, że Prezes Graboś dostrzeże konsekwencje swojej pomylki zatwierdzającej taryfę socjalną TPSA - to przecież nic innego jak jawne popieranie monopolu TPSA zamiast obrona interesów abonentów. A co na to Prezes UOIK ??? Tez przypatruje się biernie bezprawnym działaniom Panów Francuzów ??? Prezesie Graboś !! KPA przewiduje odpowiednią procedurę i zmianę decyzji URTiP na korzystną dla abonentów .... bo wszak tylko krowa nie zmienia zdania. Liczę na Pana rozsądek ...........
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się